Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért zavar titeket ha kurv*a jelző? Évszázadokkal ezelőtt is nagybecsben tartott foglalkozás volt ez. Másfelől meg kurv*hoz járni, olcsóbb mint barátnőt tartani sok esetben.

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 14:51
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lenne már olcsóbb? Ha csak napi 1x szeretnék szexelni egy órát az havi 450ezerbe kerülne, ami átlagos fizetésből háromhavi munka.

Egy barátnő kijön havi 20-30ezerből.

2015. jún. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 Pszt! ***** válasza:
82%

Csak pillogok, mint béka a kocsonyában, hogy kire menyit költ a pasija :D Rám egy évben költ max 30-at :D

Elhanyagolt vagyok? xD

24/N

2015. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
80%

"Te most magad győzködöd vagy minket? Csak mert nem tudom eldönteni, hogy bizonyítási kényszered van, vagy fizetett hirdető vagy."


Nem vagyok hirdető :D ezeknek a csajoknak nem hiszem, hogy menedzser kéne, bocs :D

Csak kivan a tököm a barátnősdivel. Ráfaragtam már elégszer, most már egy ideje magányos farkas módban nyomom. Milyen érdekes, azóta sokkal felszabadultabb vagyok, mindjárt lediplomázok annyit tudok tanulni, mellette van időm saját startup cégre, karrierre, kapcsolatokra. Alapból sokkal jobban és egészségesebben érzem magamat.

Ha lesz időm akkor csajozok persze, de csak futó kalandok egyelőre. A prostit se vetném meg pont ezért... ahhoz, hogy ilyen kaliberű réseket felszedjek önállóan nincs még elég egzisztenciám, hatalmas egóm. Majd ha végetér a Terv. Addig nem hátráltat többé a nyálas "szerelem", ami elvett tőlem nem egy évet :D

2015. jún. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

A k.ur.vás azért pozitív jelző is lehet, lásd Total Recall Swarcival (fekete hajú csaj választásnál).

Bár mindegyik nő, olyan lenne mint a ügyes k.ur.vák kielégültebb lenne a férfitársadalom.

Ja igen a kérdés provokatív volt.

És köszönöm a válaszokat. Főleg a nőktől akiktől igazi dúltságot éreztem. Sajnos lejáratták a szót az útszéliekkel...

2015. jún. 25. 22:33
 25/50 A kérdező kommentje:
Jaj ez a trágárságszűrő, előrebocsájtom nem trágár, minősító jelző értelemben használtam a ku.rv.a szót.
2015. jún. 25. 22:35
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Hát komám van egy rossz hírem. Az emberek ált a saját életüket szeretnék előrevinni így nőként bocs ha nem azt nézem mennyire kielégült a férfi támsadalom. Ha szerinted olyan az ideális nő mint az "ügyes k.uvák" hajrá, vegyél el egyet vagy neveld annak a lányod elvégre milyen jó is lenne ha több ilyen nő lenne. Mindent a férfi társadalom kielégüléséért nem?

Szerintem ez a kérdés nem provokatív, csak idióta. A nőknek talán szánalomból vagy pénzért szexelni kéne bárkivel akár szimpatikus akár nem, már bocs hogy nem izgulunk fel mindenkire én kérek elnézést. A fenti válaszolótól is borsódzik a hátam. Nem is ismeri a csajt, de áradozik milyen bomba nő és úgy állítja be mintha főnyeremény lenne. Egy prostit, ennyi erővel döglött vaddisznóra is vadászhatna annyi értelme van nagyra értékelni. Odamész fizetsz és viszed. Bárki. Én nem nézem le őket, de nem értem miféle értékrendszere fér ez bele. A pasikat se ha már itt tartunk. Hogy lehet ezt egy párkapcsolattal összehasonlítani. Köze nincs a 2-nek egymáshoz, az anyagi oldalt se értem. Mi az, hogy egy nő soknba van? Neki talán nincs keresete? Ő nem vesz soha semmit? Fura nőket ismerhettek. Mondjuk ha a prostikból indultok ki nem meglepő az anyagi megközelítés.

2015. jún. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

10 éve én sem így gondoltam. Számomra a szerelem, a nők valamiféle angyali magasságokban voltak. Úgy voltam vele, bármit megtennék értük, én lennék velük a világon a legkedvesebb ember.


Aztán idővel rájöttem, hogy nagyon nem így mennek a dolgok. A kedvesség szó szerint sz.rt sem ér. Teljesen az ellentétét kell csinálni igazából, csak néha adagolni csomagokban a szeretetet. Különben máris átalakul pszichotikus, követelőző, uralkodni vágyó drama queen-é a csaj.

A szerelmet, a kapcsolatot, az intim meghittséget felváltotta az a szomorú tény, hogy egy jól működő kapcsolathoz sajnos teljesen fel kell adnom minden elvemet, és tervszerűen "menedzselni" az egészet. Megedzett az élet, rájöttem korántsem vagytok angyali lények, mert ugyan abból a genetikai szemétgödörből származtok, mint az összes ember, férfi a szenny tulajdonságaikkal.

A szerelem sokszor elsötétítette nálam a vásznak, és sokszor nem kis szenvedést okozott. Emiatt fejlődött ki bennem az kissé, hogy igen is be lehet "árazni" egy kapcsolatot. Ha nem is pénzre, egyszerűen a végén úgy is elmondja az ember, hogy "megérte ez b...ameg?" Néha meg, néha pedig nem.

Az utóbbi csajom, aki piszok jó csaj volt, és vágott az esze is... pl kvantitatívan nem mérhető szenvedést okozott nekem :D ugyanakkor sok időt is elvett a küzdelem, amit magamra és az életemre költök, sokkal előrébb vagyok ma. de volt egy olyan kis szőke tehenészlány butuska nőm is. Na ő meg engem untatott. Ott ült előttem, beszélt, és rájöttem, mit keres ez itt? Megérte? Egyértelműen nem. Maximum a negatív tapasztalat talán, ami megedzett.


Pedig mondhatni nincs velem nagyon gond, tényleg elég jó nőim voltak, valamiért szeretik a különc stílusomat és a jelenséget. Természetesen mindig akkor tudok hódítani, ha teljesen levetkőzöm a kedves, szerelmes belső énemet, és felveszek egy kissé flegma, érzéketlen szúrós páncélt. Ha ebből engedek, gyakorlatilag megesznek, elsöpörnek, szétcincálnak azonnal a nők.

2015. jún. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
100%

Ja és prostihoz hasonlítani egy kapcsolatot kissé iróniából, provokatívan írtam inkább.


Persze nem is lehet összehasonlítani a kettőt, ugyanakkor nekem kifejezetten tetszik maga a lehetőség, hogy nem vagyok korlátok közé szorítva. Tényleg olyan mint a vaddisznó rendelés, nincs ebben semmi különös. Ráadásul még leírások, a vadásztársak beszámolói is ott vannak. Bizonyos esetekben sok hideget is kapnak a csajok. "nem volt elég barátnős", "kevés volt a tusfürdő", "nézte az órát" stb... eléggé látszik ki az a csaj aki csak unott fejjel dugatja magát egy lefingott Nonstopbútor Bt-s ágyon, vagy az, aki egy komoly szolgáltatást nyújt, mint egy fodrász, masszőr. Tényleg azért dolgozik, hogy a vendég jólérezze magát, kedves, kellemes környezetet rendez be, tényleg jó érzéssel és pajkos Mona Lisa mosollyal távozol tőle.


Ezt tényleg nem lehet összevetni egy jól működő kapcsolattal. Teljesen más világ. Tudom milyen az, én is voltam így, ha nem is mindig sokáig... de nagyon törékeny egy dolog az, és rettenet sok küzdelem kell azért, hogy újra meg újra meghódítsuk a nőt. Sőt inkább nagyrészt küzdelem, nagyrészt problémák, súrlódások, torokszorító, gyomorgörcsöt okozó dolgok mindez pár oltári jó élményért és gyönyörű pillanatért. A szerelem és a kapcsolat tényleg kicsit olyan, mint egy durva hullámvasút, úgy hogy jól megkajáltál a MCdönciben előtte, és bármikor széthányhatod magad egy lejtőn :D


Egy szó mint száz, nem mindig mindenkor vágyik a férfi erre a hullámvasútra. Ilyenkor már csak a lehetőség is üdítő, hogy fotelben ülve, egy színes prospektusból kiválaszthat egy neki tetsző szolgáltatást, és megrendeli telefonon. Nincs ebben semmi turpisság.

2015. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%
(Ja és nem vagyok önző hímsoviniszta állat, mert ha a nők erre vágynának, hát tessék... nyugodtan keressenek fel egy kisportolt Ryan Gosling kinézetű férfiprostit, aztán élvezzék a szolgáltatást. Hiába mondják, hogy a nőknek könnyű pasit fogni, csak szét kell tenni a lábukat, ez nem igaz. Ilyen srácok, hasonlóan az elit csajokhoz nem állnak szóba egy átlagos tömpli szemüveges, pattanásos löttyedt hasú könyvtárosnővel a való életben.)
2015. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
76%

Neked nem hogy nő, de tengerimalac sem való. Undorító a hozzáállásod, nem csoda, ha nem jött össze egy állandó, stabil boldogság.

Tudod, ha egy kapcsolat nem működik, annak egy haszna mindig van, mégpedig, hogy felteheted magadnak a kérdést: mit ronthattam ÉN el. Hogyan változhatok, javíthatok magamon. De ehhez mondjuk érzelmi intelligencia kéne.


Én soha nem mentem bele úgy kapcsolatban, hogy felmerüljön bennem, anyagilag megérte-e. Egyáltalán nem tudom az anyagiakat egy párkapcsolathoz kapcsolni.

2015. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!