Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért zavar titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért zavar titeket ha kurv*a jelző? Évszázadokkal ezelőtt is nagybecsben tartott foglalkozás volt ez. Másfelől meg kurv*hoz járni, olcsóbb mint barátnőt tartani sok esetben.

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 14:51
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ha neked nem az kell, hogy valaki szeressen… mellesleg nem tudom mennyire olcsóbb, nem vagyok tisztában az árakkal, de heti legalább 4-6 óra szex biztos nem kerül kevésbe.
2015. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
azért zavar minket ez a jelző, mert ha ezt mondják ránk, akkor azt sértő szándékkal teszik. nem találkoztam még olyannal aki pozitívumként használta volna a kur.va szót.
2015. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
88%

Mert lenézett, kihasznált nők voltak. A velencei kurtizánok ha kiöregedtek mehettek a fasorra, mint a mostani k_rvák.


Az sem igaz, hogy a k_rva olcsóbb, minta barátnő. Bár ha neked olyan nő kell akit tartani kell, az a te hibád.

2015. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
84%

Nekem személy szerint nem mondta soha senki, hogy k. vagyok, ha esetleg mondaná, az se zaklatna fel, mert nem szolgáltam rá, de ha tényleg nem érzed, hogy ez nem egy semleges jelző, arra nehéz mit mondani.


"Másfelől meg kurv*hoz járni, olcsóbb mint barátnőt tartani sok esetben."


Egyrészt a párom nem "tart", mint egy kutyát, macskát vagy aranyhörcsögöt, másrészt sírva fakadnék, ha annyira alacsony lenne a libidója, hogy - ha csak és kizárólag a pénzügyi vonzatokat nézem a gondolatmenet kedvéért, ahogy te - "gazdaságosabb" lenne prostituálthoz járnia. :-)))


Ha egy malacperselybe gyűjtöttem volna tőle annyi pénzt minden szeretkezésünk után, mint amennyit egy szolidabb árakon tevékenykedő prostituáltnál kicsengetett volna, abból szerintem már simán elmehetnénk kettesben egy luxus óceánjárón egy több hónapos föld körüli útra. :-))


Amúgy meg feltételezem, hogy a férfiak többségének jelent valamit, ha valaki önmagáért szereti, és nem pénzért bújik vele ágyba, hanem azért, mert vonzódik hozzá szexuálisan, testileg-lelkileg.

2015. jún. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha nagyon szigorúan vesszük a legutóbbi csajom egy nagy ráfizetés volt. 2 hónapig csak etetett, szopatott, és sajnos nem a jó értelemben. Azt mondta szerelmes belém, és hogy én vagyok a legkedvesebb srác akit ismer.

Szexig sajnos nem jutottam.


Aztán egyszer csak áthívtam, sírva fakadt és azt mondta már nem szeret hüp hüp de még barátok lehetünk, de nem szeretné magát fiatalon lekötni egy srác mellett :D de az ajtóban még meg akarta fogni a kezemet. Na akkor kellett volna ki..szni az utcára, leköpni és utána dobni egy 200-ast. Sajnos nem volt lelkierőm hozzá.


A következő pár hónapban a szende álszent kislányból egy oltári qr.va lett, mindig más palival láttam full részegen. (Velem sose rúgott be pl, csak szánakozott ha ittunk)


Összegezve, rámentek az idegeim, elcsábított, beleszerettem. Fagyi a fagyizóban? 500 Ft. Mozi 3000 Ft. Finom italok és kaja: 5000 Ft... szétk..rt lelki sérülés rá egy évre, megfizethetetlen. Minden másra ott a MasterCard :D

2015. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy beárazni egy barátnőt csak 1-2 hó vagy szakítás után lehet. Amíg ott a lila köd, addig nem lehet csak a homlokára tenni az árleolvasót, hogy mennyibe került a nőd.


Miután kidobott, vagy te dobtad ki, mint macskát sz.rni, akkor már látod az értékét. Összeadod a kiadásokat, kiszámolod a szexárakat, összegzed a ráfordított időt, beárazod a pozitív kellemes estéket, majd kijön egy gazdasági mutató.

Ezért jó a seggén vonalkód tetkós csaj, azt simán beárazod :D Csak oda kell tartani a kódleolvasót :D QR kódos suna mégjobb, csak smartfon kell hozzá :D

2015. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
85%

A prostit meg úgy kell beárazni barátaim, hogy megnézed, hogy mondjuk egy Kamilla kategóriájú csajt mennyi idő felszedni:


[link]


Hát kedveseim, férfi legyen a talpán, aki egy ilyen csajt egy este összeszed ráfordítás nélkül. Aki képes rá, annak nem jelent problémát és eleve qrvákat sem nézeget a neten.

Viszont átlag pasival szóba sem állnak ilyen csajok, és kb hónapokig kéne 10 ezreket költeni apportra, mire TALÁN belemenne a szexbe egy ilyen dög. Barátnőnek felszedni meg... az még hosszabbtávú meló, vagy oltári nagy szerencse.


így beárazva nem is olyan sok 15K egy ilyen nőért. Főleg, hogy nem röhög ki ha kicsi a farkad, nem zavar el ha hájas vagy, és még teljesíti is a vágyaidat.

2015. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
76%

Ja és egy utolsó hímsoviniszta lepontoznivaló komment tőlem:

A prosti az prosti. Egy színes képes szagos magazinból választhatod ki a csajt. Egy héten akár többet is, ugyanazt vagy másikat, egy egész Khadafi női testőrség áll az Ezredes szolgálatára :D


Ezért nem teljesen ekvivalens a csajoddal való szex ára. Az almáspitét is meg lehet unni bármennyire finom. A csajoddal való szex is elértéktelenedhet mint Viktor királyunk aranyforintja. Mindig ugyan azon a pályán golfozni ugyan arra a lyukra éveken keresztül? Hát 1:1-ben át lehet váltani ezt a magazinos szexpiac áraira? :D

2015. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
70%

Áááá és mi van a kombózással, triciklizéssel, multizással, dupla kutyasétáltatással, ikerbabakocsival?


Az univerzum sötétjében vajh hány % esélyed van, hogy egy ilyen csaj a barátnőd, és behívja harmadiknak a fullos barátnőjét? Erősen konvergál a nullához :D


[link]

2015. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
86%

Te most magad győzködöd vagy minket? Csak mert nem tudom eldönteni, hogy bizonyítási kényszered van, vagy fizetett hirdető vagy.

A szöveged változatlanul szánalmas persze, de jó úton jársz, kíméld meg magad a normál nőktől és maradj a prostiknál. Szóval hajrá. Meg ne gondold magad :D

2015. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!