Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZerintetek mit tegyek?! 18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek mit tegyek?! 18L

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel regota talalkozgattam.

Nagyon beleszerettem es teljesen oda vagyok erte barmit megtennek neki..

De o megmondta hogy nem akar.rendes kapcsolatot csak szexet.

En elmondtam neki hogy erzek.. Erre par napig nem keresett es ra kb 5-6napra irt h talalkozni akar velem ...

Elhivott moziba es emiatt olyan boldog voltam mert vele lehettem meg minden.

Aztan athivott hozzajuk es hat megtortent.. Nekem nagyon fajt nem igazan figyelt ram mert inkabb magaval torodott (ugye nekem ez volt az elso...)

Ottaludtam mert meg akarta csinalni en meg ugy voltam vele h hiszen szeretem..

Masnap reggel hazamentem es mondta h megismetelhetnenk.

Azota meg kb4szer voltam vele.. Mert azt mondta h szeret.

Aztan egy csajtol megtudtam hogy kb 2napja.fekudt le vele

Vegig hazudott nekem es ezt nem hiszem el.

Kesz vagyok idegileg. Teljesen.



2015. jún. 16. 01:17
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
68%
ivartalanítsd magad, dé' nagyon gyorsan.
2015. jún. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%
Igazatok van, előttem szólók, amikor minden szemétnek elhordjátok a fiút, és még sincs. Igazatok van, előttem szólók, amikor ostobának tituláljátok a kérdezőt, és még sincs. A fiúkat szexre sarkalja Evolúció bácsi öröksége, s ennek érdekében lehazudják a csillagot az égről. A lányok a fülükkel lesznek szerelmesek, s ha azt hallják, amit akarnak, könnyen nedvesedik a bugyi. Amióta ember él a földön, így megy ez.
2015. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ami azt illeti pár év múlva már ez, a lány is ilyen profin fog hazudni, hogy megkapja akit/amit akar
2015. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
#23 mindenki magabol indul ki. En nem vagyok/leszek ilyen. Ezt azert tudom.
2015. jún. 17. 23:06
 25/26 KJUsul ***** válasza:
57%

1.) "Evolúció" bácsi nem létezik. Maga Darwin vonta vissza minden elméletét egy könyvben... ám ezt nem igazán propagálják, igazából talán 1-szeri kiadást ért meg... túl kínos volt azoknak, akik az elméletére hivatkozva alakították ki a mai társadalmi rendet.

2.) Ilyen cselekedetre semmiféle titokzatos ősfolyamat nem sarkall - nem kéne felmenteni senkit a bűnei alól ilyen hülyeségre hivatkozva. Amit csinált aljasság.

3.) A lány nem hülye, nem ostoba, hanem naiv és jóhiszemű. Amikor a manus azt mondta csak szexkapcsolatot akar, kétlem hogy arra gondolt, hogy másik 3 vagy 10 vagy 20 nő váltótársa lenne....

2015. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Amikor egy pasi szexkapcsolatot akar az azt jelenti,hogy érzelemmentesen kefélni akar és semmilyen kötöttséget nem vállal.

Szerintem ez elég világos!

Undorító amit csinált,de legalább az elején megmondta!

Te kérdező ezek után mire számítottál,hogy hirtelen megszeretett és mégis járni szeretne veled?

Ilyen nincs.

Sajnálom,hogy ez történt veled, de legközelebb légy óvatosabb!

F40+

2015. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!