Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anál szex manapság már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál szex manapság már alap egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
ma 01:57
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
52 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk soha nem volt, párom se akarta. Ő a férfi.


És remélem vannak még olyan férfiak, akiknek nem alap, mert szingli vagyok, szeretnék ismerkedni férfiakkal (ha csak szexkapcsolat céljából is), de análozni nem akarok :DD

ma 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Az alap az, ami mindkét fél számára rendben van

Remélem sok olyan férfi van, aki nem ilyen farbaturi mániás

ma 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
22%
Az .
ma 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Egy análozó lány ma is különleges dolog.
ma 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Ha van pasik akkor en mindig felajánlom neki, alkalminak is
ma 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
42%
Hú, de lepontozták azokat, akik nem szeretnének anált :D
ma 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
42%
Már az első randin is az.
ma 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Engem férfiként mindíg úgy izgat jobban az análozás,ha a nő is akarja és nem kell rábeszélni.Miért?Egyszerű a válasz,ha akarja és rá van gerjedve akkor testileg is úgy áll hozzá,jobban elengedi magát,könnyebben ellazul,így fájdalom mentesen lehet dugni és még élvezni is fogja,ha tiltakozik agyban ellene és rá kell beszélni,akkor be lesz tőle feszülve,nehezebben lazul el vagy el sem tud lazulni,így fájni fog neki nem lesz élvezetes.Az anál szex a szex legmagasabb foka ehhez már inteligencia is szükséges,ezt művelni kell,nem csinálni,sokan ezt nem tudják.

#1 neked azt tudom mondani,hogy ne aggódj találni fogsz olyat aki megért,hogy nem akarsz análozni,és csak punciba fog szexelni veled,ezek az inteligens férfiak próbálj ilyeneket keresni.

ma 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%
Mikor egy kapcsolat elér arra a szintre akkor igen alap! De volt olyan kapcsolatom ahol nem volt mert nem éreztem azt a bizonyos pluszt ami kel hozzá! 30/N
ma 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem alap. Néha van anál a férjemmel de akkor én is vágyok rá és élvezem is, viszont nálunk már nem kérdés a bizalom.
ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!