Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZerintetek mit tegyek?! 18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek mit tegyek?! 18L

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel regota talalkozgattam.

Nagyon beleszerettem es teljesen oda vagyok erte barmit megtennek neki..

De o megmondta hogy nem akar.rendes kapcsolatot csak szexet.

En elmondtam neki hogy erzek.. Erre par napig nem keresett es ra kb 5-6napra irt h talalkozni akar velem ...

Elhivott moziba es emiatt olyan boldog voltam mert vele lehettem meg minden.

Aztan athivott hozzajuk es hat megtortent.. Nekem nagyon fajt nem igazan figyelt ram mert inkabb magaval torodott (ugye nekem ez volt az elso...)

Ottaludtam mert meg akarta csinalni en meg ugy voltam vele h hiszen szeretem..

Masnap reggel hazamentem es mondta h megismetelhetnenk.

Azota meg kb4szer voltam vele.. Mert azt mondta h szeret.

Aztan egy csajtol megtudtam hogy kb 2napja.fekudt le vele

Vegig hazudott nekem es ezt nem hiszem el.

Kesz vagyok idegileg. Teljesen.



2015. jún. 16. 01:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
nagyon sajnálom :/ Én a helyedben nem vele feküdtem volna le...ha csak szexet akar, te meg szereted, akkor ésszerűen kellett volna gondolkozni, és otthagyni. Tudom fáj a szívnek, de az strapabíróbb mint az emberi elme :)
2015. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 szaszaa11 ***** válasza:
81%

Megérdemelted!

És még hogy a nőknek nem a bunkó pasik kellenek!

Közölte veled az elején hogy csak dugni akar, mit vártál? Nem is a pasi a bunkó, inkább csak tajparaszt, te meg sík hülye! Gratulálok!

18\F

2015. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Megmondta őszintén hogy szexet akar. Mi a kérdés? Keress olyat aki tényleg szeret.
2015. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
most már semmit nem tudsz tenni, csak nyalogatni a sebeidet, bízva abban hogy találsz valakit/valamit, aki/ami elfeledteti ezt veled. Buta voltál, tanulsz majd belőle.
2015. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%

Szomoru.

Tipikus; naiv lany, g*ci fiu.

Felejtsd el, az ilyen nem erdemel meg teged!

En a helyedben azert rendesen megszivatnam!

2015. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
82%
Uhh. Nincs új a Nap alatt. Legközelebb majd ne add be a derekad ilyen könnyen, mert Csernus papa elküld a halál ....ára téged is. :( Mellesleg hogy lehet valaki olyan, ha elsőre is semmibe veszik szexnél, utána még 4x is lefekszik egy ilyen nyomorék sráccal? Ehh :/
2015. jún. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
azért a második válaszolónál nagyon érződik a frusztráció. megint egy "bunkó" aki előbb jutott pinához, mint te, pedig te illedelmes, kedves fiu vagy.
2015. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
21%
Szia! Megértem, hogy szeretted akkor nincs mese, sajnos bele mentél.. Most nem tudsz mást tenni,mint harcolni érte, vagy elfelejteni, es elfogadni, hogy átvert. Sajnos ez a mai világ. Kívánom, hogy máskor ne forduljon elő, es tálald meg az igazit! :) 18\f
2015. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Koszonom, jedves toled.

Jelenleg nem tudom mit tegyek. Nem hiszem hogy megkeresem. Bar nem tudom . Nem szabadna nem szeretnem ezt ujra atelni.

2015. jún. 16. 01:34
 10/26 szaszaa11 ***** válasza:
10%

Masodik vagyok.

Kedves hetedik, rohadtul beletrafaltal! Pontosan errol van szo! De igazabol ha az én generaciom holgyemenyei ekkora iq Bajnokok, akkor inkabb szűzen pusztulok meg!

18\F

2015. jún. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!