Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SZerintetek mit tegyek?! 18L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZerintetek mit tegyek?! 18L

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel regota talalkozgattam.

Nagyon beleszerettem es teljesen oda vagyok erte barmit megtennek neki..

De o megmondta hogy nem akar.rendes kapcsolatot csak szexet.

En elmondtam neki hogy erzek.. Erre par napig nem keresett es ra kb 5-6napra irt h talalkozni akar velem ...

Elhivott moziba es emiatt olyan boldog voltam mert vele lehettem meg minden.

Aztan athivott hozzajuk es hat megtortent.. Nekem nagyon fajt nem igazan figyelt ram mert inkabb magaval torodott (ugye nekem ez volt az elso...)

Ottaludtam mert meg akarta csinalni en meg ugy voltam vele h hiszen szeretem..

Masnap reggel hazamentem es mondta h megismetelhetnenk.

Azota meg kb4szer voltam vele.. Mert azt mondta h szeret.

Aztan egy csajtol megtudtam hogy kb 2napja.fekudt le vele

Vegig hazudott nekem es ezt nem hiszem el.

Kesz vagyok idegileg. Teljesen.



2015. jún. 16. 01:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen ez, tudod..mindenki tanul a hibákból,ha máséból nem is akkor a sajátjából.A tapasztalatlan szűz kislányt könnyű beetetni...
2015. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Nincs ebben semmi rossz, 18 évesen már ideje volt elveszíteni.
2015. jún. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

Visszaolvastad te, amit írtál?!...

Mi az, hogy mit tegyél? Folytasd, tartsd fent ezt az egészségtelen, egyoldalú viszonyt, amíg bele nem gebedsz, mert az okos lányok így csinálják.

Gyönyörű példát mutatsz a "kedves fiúk" csődületének (#10-es, ne pusztulj meg kérlek szűzen).

#12-es te meg menj már innen ezzel a dumával.

Kérdező: OSTOBA vagy. Nem tudom ezt szebben, kedvesebben, kisbetűkkel kifejezni, ez a lényegre törő igazság, ami nem vélemény, hanem tény.

Mit tegyél? Tanulj. Meg. Gondolkozni. Mielőtt. Cselekszel.

A könyvet nyitogasd, ne a combjaid, ahogy mondják (és jól mondják).

Nem szeret. Kihasznált téged. Neki nem jelentesz semmit se. Ki hazudott neked? A szép szavak csak az ágyig tartottak, nem vetted észre? Különben is, mit ér, ha a srácot hibáztatod? Szerintem nem megerőszakolt, hanem te vágtad hanyatt magad neki önként...

Olvasd vissza, amit írtál és próbáld a fiú helyébe képzelni magad. Nyilván szerencsétlennek hormontúltengése van, ezért bedugja minden lyukba, amelyikre lehetősége van. A vért nem a fejükben tárolják - bár ez a te esetedben is kételyeket ébresztett bennem. Azért akarja csak fenntartani veled a kapcsolatot, mert szexelnie kell. Nincs semmi romantikus szándék mögötte, ennyi. Ennek érdekében képes még hazudni is, igen.

Te is hazudtál magadnak, amikor elhitted, hogy ennél többre kellesz a srácnak. Ha igazán jó lány lennél, te se feküdtél volna csak úgy össze olyannal, aki nem a barátod, szóval ennyit a másik fél elítéléséről...

Most már hiába minden, késő amiket mondtam. A feldolgozás része nyilván nehezebb. Sajnálom, hogy nem tudok együtt érezni, de ahogy látom, másoktól megkaptad a buksi simogatást, szóval nem aggódok.

Nem éri meg stresszelni magad semmiképp. Inkább próbálj kicsit eltávolodni a problémától és úgy hideg fejjel átlátni az egészet. Ha ez sikerül, talán megláthatod a hibáidat is, amiket megértve, tanulhatsz belőlük. Mert mást nem nyerhetsz az ügyből.

Ezt a fafejt meg hagyd faképnél. :)

18/L

2015. jún. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
78%
rohhadjatok meg mind. elegem van ebből az egészből,
2015. jún. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz nehéz keríteni neki egy másik nőt helyetted ha te nem fogod tovább folytatni vele.

Ha ennyire szereted folytasd vele a kapcsolatot , idővel te magad is kiismered és rájössz hogy milyen is valójában és gyorsan ki fogsz belőle szeretni szenvedés nélkül is, de addig is élvezheted a vele töltött szexuális élményt.

Ennyi!

2 választásod van.

Vagy nem keresed többé és elfelejted még a nevét is vagy maradsz vele és elfogadod ilyennek amilyen.

2015. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
naiv hülye lotyó!
2015. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
5%

Na hát ez egy kis "tanulópénz". Van hogy az ember érzelmeit kihasználják. Az idő majd meggyógyítja, de hagyd ott, ha eddig még nem tetted meg, mert nem tisztel és önző.

Az sem baj, ha valaki naiv, vagy akár ostoba, ezekben a dolgokban lehet fejlődni.

2015. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 szaszaa11 ***** válasza:
100%

Tizedik vagyok,

Akárhogy is nézzük elkeserítő, ami történik.

Nekem volt olyan barátnőm, aki aranyos volt, kedves, normális. De rá 2 napra, hogy megismert (előtte 2 randi) már le akart feküdni velem. Én pedig visszautasítottam. Mégis milyen lány az, aki éppen hogy pár napja ismer, és már lefeküdne velem? (Hozzáteszem messze vagyok az álompasitól, így hatványozva is igaz az elméletem). Ezután a csaj nem is keresett, nem vette fel a telefont, és bármennyire is kedveltem, nem hívogattam kerestem folyamatosan, 1 napig próbálkoztam.


Ez egy sokkal normálisabb kapcsolatnak indult mint a te kapcsolatod ezzel a kaszanovával, és még sem bánkódtam miatta! És igen, itt vagyok 18 évesen, még mindig szűz, de kíváncsi vagyok, ha akkor hagyom magam, és mélyebb kapcsolatba bonyolódok ezzel a lánnyal, utána mennyi idő után kellett volna neki másik f&sz, és mennyire lettem volna depressziós, miután a vonzalom átalakul szerelemmé. És nem bánom. És én fiú vagyok. És bennem is túltengenek a hormonok, csúnyán mondva, nekem is dughatnékom volt már akkor is, nem csak most. De volt annyi eszem, hogy belegondoljak a következményekbe, hogy mi lesz, ha...


Át kéne gondolni a dolgokat mielőtt cselekedsz, főleg, lány létedre, és főleg az első előtt. El nem hiszem, hogy nem tudtad volna visszautasítani. Ráadásul nem is élvezted, és még négyszer lefeküdtél vele?


Gondolj bele, ha egy lány ismerősöd meséli ezt neked, mit szólnál hozzá? Elmondanád minden lotyónak. De mi sajnáljunk téged mert neked jaj de nagyon rossz, és írsz ide egy kérdést, hogy vigasztaló szavakat kapj, mert úgy is tudod, hogy segítséget ebben senki sem nyújthat, választ a kérdésedre nem kaphatsz, mert ebben nem lehet tanácsot adni, hiszen ha van egy kis eszed nagyon jól tudod mi a teendő.


Ja de bocs, nincs egy kis eszed sem, ez már a kérdésből kiderült. Még egyszer, gratulálok!


Biztos kapsz még az előbbi hozzászólás szóhasználatát használva "Buksi simogatást" Pár olyan sráctól, akik ugyanolyanok, mint a te partnered. Örülj, hogy a nagy hercegek vigasztalnak, annak reményében, hogy esetleg nekik is odaadod magad. És fiúk, nem kívánok szerencsét, mert egy ilyen könnyűvérű "nőnél" (kislánynál) nincs rá szükség!


Ha ezt most személyiséged felvállalva írtad volna, már 250 üzenetet kaptál volna a fb-on, hogy a gyökerek sorban állva nyáladzva vessék rád magukat!


Tudom, durva a megfogalmazás, de így van!

2015. jún. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Draga valaszolo.

Nem tudom mivel erdemeltem ki ezt a hangnemet es a jogtalan lehulyezest.

Mindenki kovet el hibakat de te persze tokeletes vagy es nem tettel meg semmit amit megbantal volna igaz?

Koszi nemkell a "buksi simogatas" nem azert irtam ide a kerdesemet hogy sajnaljanak.

Az meg hogy lotyonak nevezel aki barkinek szettarna a labat.. Hm lehet te ezt a fajtat jobban ismered ezert ebbol i.dulsz ki de nem baj.

Latom sosem voltal meg szerelmes.

Arrol nem tehet az ember kibe szeret bele es kibe nem de gondolkm mar errol is hallottal azzal az okos kis fejecskeddel..

Kerlek legkozelebb mellozd ha ilyesfajta velemenyed van mert erre nem igazan lennek kicsancsi.

Mindig akadnak kocsogok es (vagy) akiknek epp szarnapjuk van aztan "hat akkor oltuk be ezt a szerencsetlent" itt van ra ket elo pelda is :) te es a draga elozo ilyen kedves ember aki csak szidni tud.

Kivanom nektek hogy veletek is tortenjen hasonlo ss torjetek ossze benne lelkileg . Tiszta szivbol.

2015. jún. 16. 16:22
 20/26 anonim ***** válasza:

#19: Az első "kocsog" lennék. Nem oltottalak be és nem is volt rossz napom, köszönöm. Sajnálom, ha megsértettelek(?), sajnálom, ha nem tudok együtt érezni - talán nem véletlenül. A válaszreakcióddal csak megerősítetted a véleményem. Ahelyett, hogy leszűrted volna a lényeget, ami tulajdonképpen a te támogatásod lett volna, egyszerűbb volt megsértődni (az igazság miatt?). Mit tartasz valódi segítségnek? Válaszoltam a kérdésedre, hogy mit csináljál, pluszban még rávilágítottam a hibáidra is, hogy máskor ne kövesd el őket újra, de tényleg bocs. Ha nem sajnálkozás kell neked és nem is "odamondás", akkor mégis mi a jó fene? Meg nem történtté már nem tudjuk tenni a "hibádat". (Amit igen, mindenki csinál, viszont nem mindenki tesz fel róla kérdést ezen az oldalon, ahol el kell fogadod, hogy már pedig van szabad vélemény nyilvánítás.)

Nem tudom, hogy ebből a válaszból mennyit értettél rám, de attól nem lesz jobb az önbecsülésed, hogy másokat próbálsz lenyomni.

Nem tudok már mit mondani: az okos tanul más hibájából is, a buta a sajátjából se.

2015. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!