Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban a vékony nők csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a vékony nők csak a testükèrt kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
tegnap 22:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem igaz .
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont mikor kiderült a vékony barátnőmről, hogy finoman fogalmazva nem igazán egyezik a gondolkodásunk sok kérdésben, örömmel nyugtáztam, hogy "de legalább a teste jó volt".
tegnap 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vmi szociailizált akkor sok másra nem is
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
35%
Az nem lehet. A valoban vékony nöknek szinte nincs is testük. Igy csak lelkük lehet. Csak azzal tudnak hoditani.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan nő, aki csak a tökéletes vékony testéért kellett. Sajnos jól meg is bolondított, és jól ki is használt utána. Egy életre szóló tapasztalat volt.
tegnap 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én például tök jót tudok vele beszélgetni, borozni az erkélyen, megosztani a gondolataimat vele...

Csomó közös program és rengeteget tudok tanulni tőle. Külön jó pont, hogy bizonyos kritikus témában ellenkezőek a nézeteink és mégis kulturáltan tudunk vitatkozni rajta, ezáltal új perspektívákat tárva egymás elé.

Ez nem azért van mert vékony, hanem mert fantasztikusan művelt, ami engem mindig is beindított

tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Vékony sportos nő vagyok két diplomával és rendes értékrenddel. Na ezt kapd ki. Én nem is létezhetek hivatalosan?
tegnap 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Baromság! Ettől még a csinos nőket meg akarja mindenki is dugni, de van köztük bőven olyan is aki nem csak a p.ncit látja bennük, hanem az embert is. Mondjuk ugyanez igaz az átlagos / nem csinos nőkre is. Ott is van aki csak dugni akar, meg van aki úgymond többet is.
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
#7 létezhetsz, de szerintem vagy nem fogsz priviket olvasni egy idő után, vagy menekülsz a GyK-ről 😂
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
#9 van barátom, tényleg nem válaszolok privikre😁
tegnap 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!