Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsony (150-160 centis),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsony (150-160 centis), vékony, fiatalos arcú nők azért vonzóak a férfiaknak, mert valahol az apai ösztönt keltik fel bennük?

Figyelt kérdés
máj. 28. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
15 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit olvastam.
máj. 28. 10:35
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
máj. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Részemről igen. Vagyis nem az apai ösztönöm indul be egy alacsony és törékeny csaj láttán, hanem a férfi védelmező ösztönöm. Eleve minden nőt védelmezek, de egy törékeny alkat erősebben váltja ki ezt belőlem, mint egy külsőre keményebb, erőteljesebben kiálló csaj.
máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Picit bonyi leírni mert ezt az érzést nem annyira egyszerű körbe írni. A lányok azért szeretik a magas srácokat mert úgy érzik megtudják védeni őket. Na most minnél alacsonyabb és gyengébbnek tűnik valaki, annál erősebb ez az ösztön hogy én nagyobb vagyok nála és majd én megvédem. Egy két méteres nőt aki jó erőben van nem is nagyon kell megvédeni sok esetben. Ami még cikibb lenne ha neki kéne megvédeni a férfit. Minnél gyengébb és kisebb a személy annál nagyobb sikert lehet elérni mellette. Valami ilyesmi de igazából hosszan lehetne részletezni
máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy alacsony, vékony, törékeny testalkatú lánynál szerintem a "férfi ösztön" indul be. Az, hogy gondoskodjak a biztonságáról, hogy védjem őt, hogy teljes biztonságban érezhesse magát a társaságomban.
máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Pl nekem azért tetszenek mert olyan kis cukik

máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Aranyos :)
máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Mellette magasabbnak, nagyobbnak, erősebb férfinek érzem magamat. Ha egy velem egymagas, vagy akár magasabb nővel lennék, rombolná a férfi hiúságomat.

Egy alacsony és vékony lány mellett igazán megélhetem a daliás lovag szerepét, és ez nagyon hízelgő az egónak.


Ahogy minden nő elirigyli más nők vékonyságát, úgy minden férfi elirigyli más férfiak magasságát és széles vállát. A különbség az, hogy én ha kihúzom magamat, akkor is 183 centi vagyok, sosem lesz belőlem egy vízilabdás kolosszus, míg a nőnek ott a lehetősége, hogy az irigységét tettbe fordítsa, és lefogyjon.

A férfi szerep ebben (is) hálátlanabb, mint a női.

máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Ha egy velem egymagas, vagy akár magasabb nővel lennék, rombolná a férfi hiúságomat."


Engem nem igazán zavar, egy nő velem egymagas. Exbarátnőm 170 cm volt, én 173. De volt olyan csajom is, aki kissé magasabb volt, mint én. 😅


Na, dehát nem vagyunk egyformák. :)

máj. 28. 20:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, attól az ösztöntől, ha nem vigyázol apa leszel, az igaz. 😁
máj. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!