Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz e ez? Azt hallottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz e ez? Azt hallottam hogy a vékony testalkatú férfiaknak általába nagy farka van

Figyelt kérdés
Van egy 40 es hapsi, elég vékony testalkatú sokszor töröm a fejem hogy ő vékony akkor nagy pélója lehet ?

#pénisz #vékonytestalkat #sausage😘
júl. 31. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Igaz, legfeljebb csalódsz benne.
júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
És hogy ha valaki sokat eszik, és túlsúlyt szed fel magára akkor összemegy a farka?
júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Magamból tudok csak kiindulni és nagyon egoistán fog hangozni. Igen, ez általában igaz. Egyébként a vékony testalkat alapból nagyobbnak látszatja a farkakat.
júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#sausage🌭
júl. 31. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Iggaz, tipppelj, mivel ggépeltem be eztt a kommentemet :)))
júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

Aha, persze.

És aki meghízik, annak összemegy kuki méretre.

Aki pedig kövér, és kis kukija van, ha lefogy, akkor gigantikus fallosza lesz.

Tök logikus!

-.-

júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalatból írom, hogy általában igaz. Ráadásul a kövérebb pasiknak a háj miatt sem látszik, a kigyúrtaknak meg valahogy szinte mind kicsi.
júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is van benne valami. Korábban 18+pár mm volt most 17 cm. Súlyban nem változtam csak nem vagyok már vékony(Mini pocak).
júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Én pont vékony pasiból csak kisfarkúval találkoztam.
júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minél vékonyabb valaki, annál nagyobbnak néz ki a farka a testéhez képest. Fiatalon nagyon vékony voltam, és egy csomó csaj el volt ájulva, hogy milyen nagy a farkam, holott csak átlagos méretű. Amióta jóval izmosabb lettem, senki nem volt elájulva, hogy nagy a farkam.
júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!