Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiaknak általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiaknak általában a vékony nők jönnek be, miért mondogatják mindig, hogy "nagy kofferbe jó pakolni"?

Figyelt kérdés
Csak poénból mondják, de amúgy nem szeretik a testesebb nőket?

2018. szept. 18. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
22 évem alatt ezt eddig soha senkitől nem hallottam. Mondjuk lehet azért, mert vékony vagyok és nekem ilyet nem mondanának.
2018. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Dehogy jó nagy kofferba pakolni,lelohasztó inkább.
2018. szept. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Amúgy szerintem ez a mondás nem férfiaktól jön, hanem dagi nőktől.
2018. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%

Mert a ferfiaknak mast jelent a nagy fenek, mint a noknek!

Egy ferfinak a nagy fenek az kb 65 kg-ig van, maximum 70 ha magasabb a no.

A noknek a nagy fenek 100kg-nal kezdodik, addig "telt" :)

2018. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

Meg a nagyfenék az a kemény jó izmos amiről a kezem is lekerül.

Ezzel a mondattal a dagi nők jönnek,akiknek zsíros p_csájuk van,na azt pakolgassa akinek kan az anyja kb.

2018. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Karcsú, vékony nő jön be nagy, kerek, enyhén lötyögős popsival. Minél nagyobb, annál keményebb a dákóm. 😉
2018. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Valószínűleg akkor itt a megfejtés: a "J. Lo-popsi" :D A nő legyen vékony, de ne fokhagymagerezd-feneke legyen, hanem nagy és kerek. Akkor ennek semmi köze a molett alkathoz. Ma is tanultam valamit :D
2018. szept. 18. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen. Hatalmas popsit akarok. 👌😛

30F aka #6

2018. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
jaja ezt inkább a nők mondják :)
2018. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok különbözőek, kérdező. Van, akinek a rubensi idomok jönnek be, és van, akinek a száraz kóró. Nyilván az első csoportba tartózó pasik hangoztatják a kérdésben szereplő mondatot.
2018. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!