Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A homoszexuális életvitelt folytató párok,illetve a biszexuális emberek különböznek a heteró emberektől?

Jobbak,vagy rosszabbak?

Szerinted egyenértékűek?


"Talán ez a hozzászólás bepillantást nyújt,hiszen egy olyan

bi fiú írta,egy blogon,aki mindkét oldalt megismerte.


Én úgy gondolom, hogy a homoszexualitás szexuális perverzió, amit nem a gének határoznak meg, hanem tanult, addiktív beállítottság. A gének maximum hajlamossá tehetnek rá, de nem határozzák meg a szexuális orientációt. Ezt mutatják az ikreken végzett vizsgálatok is: az azonos génállománnyal rendelkező ikerpároknál, ahol az egyik homoszexuális, többségében a másik heteroszexuális volt. Isten senkit nem teremtett homokosnak, azt mindenki szabad akaratával választja. Én tudom, mert én is ezt tettem, és bűnt követtem el. A homoszexuálisok túlnyomó többségének valami baj van az identitásával, valamilyen gyermekkori stressz helyzet vagy sérelem miatt. Szerintem ezeket a sérelmeket kell felderíteni és kezelni. Ha az embernek lócitrom ragadt a cipőjére, akkor nem fogja "elfogadni" ezt a másságát és azonosítani magát a lócitrommal, hanem letörli a szart a cipőjéről - már bocsánat.

A Biblia "meleg" olvasata számomra híg és sekélyes, farizeus szövegrágás. A betű öl, a szellem éltet - a Szentlélek azt tanítja a szövegen keresztül, hogy a homoszexualitás bűn, és ezt nem lehet elmosni. Az apostoli tradícióról nem is beszélve, ami az egyházatyákon keresztül öröklődött a mai napig, s elítéli a melegséget.

Pál kimondja (Rom 1,27), hogy azok a férfiak, akik otthagyják a "nők természetes használatát" (phüszikosz krészisz), és egymás iránt testi vágyra (orexisz)gyúlnak, azok bűnösek. Ezt persze lehet csűrni-csavarni, ahogy ti is teszitek, hogy nem is úgy gondolta igazából meg minden, de szerintem aki a szívére hallgat, az tudja: nagyon is úgy gondolta Pál.

Amit te "ego-disztóniának" nevezel, az valójában a bűnös emberi lélek fájdalma. Az egész megközelítésed roppant keresztényietlen, ugyanis a modern pszichológia alapvetésein alapul, nem a Szentíráson: az ember ösztönlény, és minden problémája abból fakad, hogy elfojtja ösztöneit. A cél a libidó felszabadítása, és akkor aztán nagyon boldog lesz mindenki.

Szerintem a kereszténység nem ezt tanítja. A kereszténység szerint az embernek meg kell halnia a világ számára ahhoz, hogy üdvözüljön.

A másik, hogy aki egy kicsit is ismeri a homoszexuálisok világát, az tudja, hogy tízszer annyira szexcentriukus mint a heteroszexuális világ. Szinte minden a szexről szól, ami a melegséggel kapcsolatos, és a melegek a statisztikai adatok szerint is sokkal több rövid szexuális kapcsolatot létesítenek, mint a heterók, a komoly kapcsolatok száma pedig szinte nulla vagy nagyon kevés. Ha elmész egy meleg szórakozóhelyre, fürdőbe vagy bárhová, az egész egy húsfarmhoz hasonlít. Ezek a tendenciák azért teljesen mások a hetero világban, nekem van összehasonlítási alapom.

Személyes tapasztalataim szerint a meleg emberek többsége súlyosan sérült lelkileg, szexuálisan addiktív, képtelen komoly és tartós kapcsolatra.

A biszexekről pedig annyit: a kereszténység szerint minden nemi kapcsolat bűnnek számit ami nem házasságon belül történik. Egy biszex szükségszerűen állandóan házasságtörést követ el, ha biszex marad. Ha másért nem is, de ezért mindenképpen meg kell változnia."



2012. szept. 26. 18:28
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
pedig mérvadó a megítélésedben, hogy hogy állsz hozzá egyes témákhoz.
2012. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

Istenem nem veszed észre, hogy mennyi öngólt lőttel most is?...

Nálad édesapám mindenki csak jobb lehet.

2012. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik amit írsz? Mondj egy normális embert, akinek tetszett, vagy elismerően beszélt veled.xD Nem lehet, hogy ezúttal benned van a hiba? Hogy is merészelek ilyet mondani, ugye? xD
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

[link]


Kérdező, utolsó mondatot keresd meg és olvasd el ;) te kis látens bvzi :)

2012. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Az embert két ösztön hajtja: létfenntartás, fajfenntartás. Ha egy fajban valamelyik ösztön hiányzik, az ki fog pusztulni (evolúciós zsák utca). Szerintem ezzel össze foglaltam mindent. Amúgy meg Ady Endre Lédájának férje Dióssy Ödön is meleg volt. Nekem azokkal a melegekkel nincs bajom akik a fajfenntartással is foglalatoskodnak pl.: van egy pesti egyetemi tanár, van 3 gyereke és meleg.. Amúgy ellenzem bármilyen meleg megnyilvánulást, a meleg felvonulásoktól egyenesen a hányinger jön rám!!
2012. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha téged csak az a két ösztön hajt s éltet, akkor nagyon tudlak sajnálni..
2012. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
az egész faj nem fog kihalni attól, ha pár egyed nem szaporodik. különben már rég kihalt volna minden faj -.-'
2012. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!