Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nagyon rossz amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon rossz amit csináltam?

Figyelt kérdés
Unokatesóm születésnapi buliján összejöttem az egyik barátnőjével, és 14,5 éves csak. Kicsit ittunk már mind a ketten. Nem volt szex, csak petting, ő engedte volna azt is de én nem mentem bele. Nagyon tetszett neki, azóta írogat, hogy talizzunk máskor is. Nem tud egyenlőre senki róla. Én 30+ vagyok. Sajnos visszacsinálni már nem tudom.
ma 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem gondolod vele komolyan az elkövetkezendő 50 évet, és nem előrehaladott a mentális fejlődésben, akkor rosszat csináltál. 31/F
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Unokatesód hány éves?
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, ha tetszett neki. Ennyi idős lányok jó része csinálja már ezt, sőt többet is.
ma 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Perszeee, 14,5 éves kislány már iszik…
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
14 és fél napjainkban már bőven önpusztíthat. Lsd pl a kérdezővel. Kérdező respect hogy van lelkiismereted. Mondjuk nem tudom mire mész vele ha agy helyett farokkal próbálsz gondolkodni 30+ évesen. Magad miatt aggódj inkább.
ma 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
30 pluszos vagy és úgy írod hogy 14 és fél éves? 😂 Érettségben te is ott tartasz kb
ma 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
6: A kérdező mérnök. Nem látszik? 😂
ma 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Undorító vagx igen
ma 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!