Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel megbántottam a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megbántottam a barátnőmet? Tényleg rossz, amit csináltam?

Figyelt kérdés

Voltunk tegnap este randizni. A randi után otthon megkért, hogy segítsek levenni a ruháját, mert hátul cipzáros, ő nem boldogul vele egyedül. Jó, semmi baj, segítettem neki. Amikor már csak fehérneműben állt, szorosan mögötte álltam meg, és megmarkolásztam a melleit, megdicsértem, hogy milyen szexi, meg csókolgattam a nyakát. Ezt így hagyta percekig, akkor akadt ki, amikor megpróbáltam vele elindulni az ágy felé.

Konkrétan közölte velem, hogy bunkó vagyok, és hagyjam már őt ezzel békén. Egyáltalán nem értem, hogy min akadt ki, máskor sosem volt baj az ilyesmi, és most is úgy tűnt, hogy oké neki. Este viszont nem volt hajlandó hozzám szólni, elővett még egy takarót, hogy az ágyban közénk rakja, mint valami nyomorult védőfalat.


2023. dec. 6. 11:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi rossz nem volt.
2023. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Semmi rossz nem volt benne... csak valamin hisztizni kellett.
2023. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Nő!

A legtöbb nőben ne keress logikát, következetességet...

Várj 1-2 napot és addig hagyd békén...ez a legjobb.

2023. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%

Ha kevesebb, mint másfél éve vagytok együtt, akkor érdemes szakítani, mert jó eséllyel így is úgyis az idei lesz az utolsó közös karácsonyotok.

Jobb esetben meg fog csalni. Rosszabb esetben kiderül hogy valami baj van a toronyban és hosszútávon érzelmileg fog zsarolni... egy év múlva ez jusson eszedbe, ha most tunya vagy lépni.

2023. dec. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%
Tedd fel a kérdést a felnőtt párkapcsolatok kategóriában is, ott sokkal több a női felhasználó és sok köztük az eléggé érzékeny lélek, talán többet tudnak mondani, mi volt a baj.
2023. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt kapcsolatokba nehogy.

Ott csak a lelki lehúzás megy meg a rosszindulat.

2023. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmi rosszat. Azt csak ő tudja megmondani, hogy min akadt ki éppen. Jellemző rá az ilyesmi?
2023. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"A felnőtt kapcsolatokba nehogy.

Ott csak a lelki lehúzás megy meg a rosszindulat."

ezzel egyetértek, de lehet, hogy a kérdező párja is hasonló alkat. szóval lehet, hogy valami hisztis hülyeség az indok, de itt nekünk jelenleg még arról sincs fogalmunk, hogy mi a túró lehetett az a hisztis hülyeség.

2023. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Kb nàrcisztikus jeleket mutat, figyelj oda ezekre, és ha így van, menekülj!
2023. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
57%

Ha ez első randi (bár azt írod: barátnőd), akkor bunkóság. Ha együtt vagytok, nem kéne hogy ez probléma legyen.

Kell valami indok a sértődésre. Előbb utóbb megtudod, mi volt a baj.

2023. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!