Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel megbántottam a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megbántottam a barátnőmet? Tényleg rossz, amit csináltam?

Figyelt kérdés

Voltunk tegnap este randizni. A randi után otthon megkért, hogy segítsek levenni a ruháját, mert hátul cipzáros, ő nem boldogul vele egyedül. Jó, semmi baj, segítettem neki. Amikor már csak fehérneműben állt, szorosan mögötte álltam meg, és megmarkolásztam a melleit, megdicsértem, hogy milyen szexi, meg csókolgattam a nyakát. Ezt így hagyta percekig, akkor akadt ki, amikor megpróbáltam vele elindulni az ágy felé.

Konkrétan közölte velem, hogy bunkó vagyok, és hagyjam már őt ezzel békén. Egyáltalán nem értem, hogy min akadt ki, máskor sosem volt baj az ilyesmi, és most is úgy tűnt, hogy oké neki. Este viszont nem volt hajlandó hozzám szólni, elővett még egy takarót, hogy az ágyban közénk rakja, mint valami nyomorult védőfalat.


2023. dec. 6. 11:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Később amikor látod, hogy nyugodt/jó kedve van, kérdezd meg, hogy szerinte mi rosszat csináltál?


Ezek alapján amit leírtál semmit. De nőként mondom, hogy sok nő (férfiak is) beleesnek abba a hibába, hogy nem mondják mi bajuk van, csak hisztiznek.

2023. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Király vok de te is 2 ***** válasza:
100%
Majd szólj ha van valami.#18 voltam
2023. dec. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, hogy egyenlőre hagyd őt, nehogy már te menj kérdezősködni. Én úgy szoktam, hogy ilyenkor én sem szólok hozzá, mivel nem tettem semmi rosszat így nincsen miért pincsiznem. Amikor pedig jön, mert így szokták, hogy másnap úgy jön mintha semmi sem történt volna, akkor számonkérem. Megkérdezem mi volt ez? És nem, nem kicsinyes tőlem, mert nem én kezdem és nem vagyok hajlandó belemenni, hogy még én jópofizzak a drágának amiért ő így viselkedett. És igen, lehet idomítás is tőle mivel sok nő próbálkozik "betörni" a pasit, állítgatni a határokat. Ha azt mutatod, hogy szabad mert úgyis te mész kiengesztelni akkor nyert ügye van viszont ha azt látja, hogy nem tud kimozdítani a szerepedből akkor jó darabig nyugi van. Sokszor tapasztaltam nőktől effélét.
2023. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Megvan mi volt a baj. Kicsit fájt a cicije, mert menstruáció előtt van. Mondta is, hogy óvatosan, csak amikor megpróbáltam az ágy felé terelgetni, akkor a kelleténél erősebben nyomtam meg, és az fájt neki. Konkrétan azt hitte, hogy direkt nem foglalkozom a kérésével, és ezen akadt ki. Viszont azt mondta, hogy túlreagálta, csak nagyon rossz napja volt a randin kívül.
2023. dec. 6. 20:44
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez egy olyan dolog amit ott akkor megmondhatott volna helyben. Mondom nőként (épp nekem is fájnak, mint a franc tudom milyen:D), hogy néma gyereknek anyja se érti a szavát...erről beszéltem. Könnyebb megsértődni, mint meg egyszer szólni?:D
2023. dec. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#25 Egyszer szólt, hogy finoman, amikor elkezdtem. Itt az volt a baj, hogy azután nyomtam meg jobban megint, hogy szólt már. Ő meg azt hitte, hogy ez szándékos volt, és ez esett neki annyira rosszul.
2023. dec. 7. 21:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!