Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel megbántottam a barátnőme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megbántottam a barátnőmet? Tényleg rossz, amit csináltam?

Figyelt kérdés

Voltunk tegnap este randizni. A randi után otthon megkért, hogy segítsek levenni a ruháját, mert hátul cipzáros, ő nem boldogul vele egyedül. Jó, semmi baj, segítettem neki. Amikor már csak fehérneműben állt, szorosan mögötte álltam meg, és megmarkolásztam a melleit, megdicsértem, hogy milyen szexi, meg csókolgattam a nyakát. Ezt így hagyta percekig, akkor akadt ki, amikor megpróbáltam vele elindulni az ágy felé.

Konkrétan közölte velem, hogy bunkó vagyok, és hagyjam már őt ezzel békén. Egyáltalán nem értem, hogy min akadt ki, máskor sosem volt baj az ilyesmi, és most is úgy tűnt, hogy oké neki. Este viszont nem volt hajlandó hozzám szólni, elővett még egy takarót, hogy az ágyban közénk rakja, mint valami nyomorult védőfalat.


2023. dec. 6. 11:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%

Ego letörése, bűntudatkeltés, manipulálás, IDOMÍTÁS.


Vagy megmutatod, hogy egyenrangú felek vagytok, vagy dobod.

Vagy leszel papucs.

2023. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
36%
Kispajtás, nem áll össze a sztorid. Otthon? Együttalvás? Most akkor ez valami korai randi, vagy fantázia vagy imitált randi ellaposodás ellen?
2023. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem első randi volt, együtt vagyunk. Nem szokott egyébként így viselkedni. Előtte jól érezte magát, mosolygott, amikor elkezdtem tapizni, aztán akadt csak ki, de nem értem miért.
2023. dec. 6. 13:32
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az sem kizárt, hogy megcsal /szakítani készül és rossz a lelkiismerete, és/vagy ki akarja provokálni a veszekedést.
2023. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
#12 Otthon történt. Együtt élünk. Tök normális randink volt, havi egyszer minimum elugrunk valahová, hogy ne az legyen, hogy egymás mellett létezünk, amúgy meg csak a haverokkal járunk el külön-külön.
2023. dec. 6. 13:38
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
#12 vagyok és nő. Ha tényleg nem volt semmi előzmény, akkor valami gondja van és mielőbb tudd meg, hogy mi. Lehet, hogy munka, egészség, lehet, hogy valami nyomasztja. Nem kell rögtön hisztiért kiálltani kedves fórumtársak :-)
2023. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#14 Nem hiszem, hogy megcsalna, vagy szakítani akarna. Ezen kívül semmi olyan nem történt, ami arra utalna, hogy valami nem stimmel. Egyébként hozzám szokott bújni, meg ő is kezdeményezi a szexet. Csak a kérdésben leírt esetkor volt furcsa.
2023. dec. 6. 14:05
 18/26 Király vok de te is 2 ***** válasza:
Beszéltél vele?
2023. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#18 Nincs még itthon. Reggel hamarabb kelt, mint én, bement az óráira, utána dolgozik. Én meg itthonról dolgozom.
2023. dec. 6. 14:40
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
12-es te írod hogy nem kell hisztiért kiálltani amikor azzal kezded a kommented hogy kispajtás? Tükör. Egyébként ha nem hiányzik semmi a sztoriból, akkor tényleg rosszindulat volt a csaj részéről, ha meg valami gondja van viselkedjen értelmes felnőtt emberként és kommunikálja le feléd! Szerintem értékeld át a kapcsolatot!
2023. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!