Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fordul egy férfi prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul egy férfi prostituálthoz?

Figyelt kérdés
Tudom persze a szex miatt. De nem megalázó azért fizetni hogy kielégüljön, ráadásul érzelmekről itt szó sincs? Nem ítélkezem ez csak egy kérdés férfiként.

ma 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert balek és máshogy nem jut nőhöz. Dugni meg akar mert ez az ő kasztjában büszkeség, hogy volt nővel.
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert lusta időt és energiát beleölni egy nőbe csak szex miatt.

Egyszerűbb felhívni a prostit, időpontot egyeztetni és jöhet is a szex.

ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Amiért az ember otthon is tudna hajat vágni, körmöt festeni, gombot felvarrni, dolgokat kimosni, de mivel vannak szolgáltatások, azokat nagyon sok ember gyakran igénybe veszi. És nem azért, mert lusta, vagy balek.

Ítélkeztek itt általánosságban mindenki felett, mintha nem ezen az oldalon ráznátok a répát minden nap…

ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Eddig mindegyik hozzászólónak igaza volt...könnyebb gyorsabb célba érés. Többet nem ér meg számára a dolog...a hátrányok nekik beleférnek. De az is lehet csak spórolni akar mert, hogy több pénz marad a végén a számláján mintha rendesen kapcsolatot tartana fent az fix...
ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Én ezernél több prostinál jártam. Eleinte azért mentem, mert nem volt állandó partnerem, valamiért nagyon izgalmas volt mindig másik lányt dugni, később függő lettem, és akkor is mentem, amikor volt párkapcsolatom. Mostanában ritkán megyek, talán csak megszokásból.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Naná, hogy jó mindig más csajt dugni....


Ki akarna egész életében 1 fajta kaját enni ha van 200 féle? 😉

ma 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Én megalázónak érzem, és ezért nem is megyek.
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Valami hiányzik az épp aktuális kapcsolatában, vagy a nő balek és megteheti a férfi mellette. De lehet, hogy a pasi egy gátlástalan majom
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Pont az a lényege, hogy nincs benne érzelem, csak análozom egy jót és kipróbálhatok mindent ami izgat
ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagyok, sima ismerkedést mindenki elutasít. Prostinál is néha, de a többség fogad. Még csak így tudtam nővel lenni.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!