Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha felkeresek egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha felkeresek egy férfi prostituáltat, előfordulhat, hogy nemet mond, mert mondjuk nincs gusztusa hozzám?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, és néha nyomorultul hiányzik a szex. Nincs már más ötletem, csak egy ilyen szolgáltatás
ma 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem még itt is találnál erre partnert.
ma 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Van egy csomó pasi akik a kövér nőkre buknak. Az már mindennek a legalja lenne ha pénzért dugatná magát egy nő.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mégis hogy nézel ki, hogy ilyeneken gondolkodsz?
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg förtelmesen nézek ki, ha lassacskán két évtizede nem nyúlt hozzám férfi

13:06 - szólj merre van az a csomó pasi, mert én 40 év alatt csak egyet találtam. Plusz nem kértem a kioktatásodat, hogy mi minek a legalja

ma 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
4# Pedig igaza van a 2# esnek.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tulsulyosan is lehet egy nő vonzó!
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túlsúlyosan is lehet vonzó egy nő. Tisztában vagyok vele. De én nem vagyok az. Sőt..

És nem azért nem, mert igénytelen vagyok, csupán ilyen külsőt örököltem

ma 13:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha 2 évtizede nem nyúlt hozzád férfi nem gondoltál arra hogy vagy lefogyj vagy leszbikus legyél?
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ha le tudnék fogyni, szerinted nem tenném meg?

Nincsen pajzsmirigyem. Ez a fő oka a túlsúlyomnak. Különféle hormonkezeléseket kapok, amik mellett még a legszigorúbb diéta mellett is rakódnak rám a kilók.

Szinten tartani tudom a súlyom, de nem vagyok képes fogyni.

Jaj, hogy ez nem jutott eszembe… Délutántól leszbikus leszek. 🤯

ma 13:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.

Nem tudom, hogy a hímringyóknál hogy van, de a prostik ki szokták írni a minimum elvárásaikat. Ha ez súlykorlátozásra nem terjed ki, akkor egyeztetésnél jelezd az illető felé. Aztán vagy benne lesz, vagy nem, de legalább nem mész oda feleslegesen.

ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!