Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, férfi prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, férfi prostival milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Egy profi, jobb egy átlag pasinál? Megéri fizetős szépfiúval formába jönni?

aug. 28. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Ez engem is érdekelne, hogy milyen egy fizetős szép fiú. Egyszer biztosan kipróbálom.

Nem kell neki vacsorát adni, vasalni másnapra, végig hallgatni, hogy de bezzeg ő....

Befizettem, elmondom mit akarok és előre.

aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# próbáltad és úgy érted, hogy "nem'm
aug. 28. 16:29
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Úgy értem, hogy nem éri meg. Ezt ingyen is megkaphatod és kisebb a rizikó a betegségekre.
aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4# de próbáltad egyáltalán?
aug. 28. 16:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt dolgom fiúprostival. Gyönyörű srác volt arcra és testre is, nagyon intelligens és olyan igazi férfias férfi volt, és ösztönösen érezte, hogy akkor éppen a gyengédségre volt szükségem. Többször is voltam vele, és bevallom szerelmes lettem belé, de sosem mondtam neki. Szerintem érezte ezt is, mert utána soha többé nem tudtam őt kérni.
aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pumped_Gabo válasza:
100%
De szomoru lett a vegere😥
aug. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, számomra szomorú vége lett.

Többször is láttam azóta egyedül és a párjával is. Amikor egyedül volt, vagy én, vagy ő volt valamilyen járművön, ezért esélyem sem volt vele beszélni, de talán ha lett volna alkalmam, lehet azt sem tudtam volna mit mondjak neki.

Azóta is minden férfiban őt keresem, olyan, mint egy görög isten.

aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zerge.999 ***** válasza:
82%
...én lenni Zeusz kicsiben, próbálni engem, hátha zorba...
aug. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
Egyes te minden kérdéshez írsz amiben nincs tapasztalatod ? Úgy imádom az ilyet olvasni.. odaírják hogy nem vagy fogalmam nincs :) Ezt miért kell leírni ?
aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!