Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan heteroszexuális pasi akinek segített, hogy együtt volt egy prostival? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Lesz egy kis ellentmondás abban amit írok. Tisztelem és becsülöm (nem csak szex, minden téren) a nő nemet szeretkezésnél ugyan-úgy fontos, hogy a női partnernek is jó legyen vagy még jobb is. Ráadásul ezzel a prosti dologgal etikailag és gyakorlati szinten sem értek egyet. De már nagyon régen nem jött össze szex - élő húsvér nővel, ezért [is] kezdek totálisan becsavarodni ettől a helyzettől amiben vagyok és reális esélyt sem látok, hogy ez mi hamarább változna. Kezdem azt érezni nincs semmi értelme az egész életemnek, teljesen demotívált lettem az utóbbi időben. A kérdés, hogy van aki elment egy empatikus prostihoz akivel akár lehetett némileg lelkizni is a végén.(kicsit olyan érzése lett volna mintha normális barátnővel lett volna) És utána azt érezte "férfi vagyok" meg legalább kicsit vissza, hozta az életkedvét ami esetleg adott neki egy "katalizátort"-"lökést" és "rendbe" tudta magát hozni. (elég volt 1*i alkalom [?])

2022. jan. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a véleményed a prostikról, ne menj.. mert utána meg azon fogsz sipánkozni hogy mekkora selejt vagy hogy erre fanyarodtál.
2022. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ítélem el őket mint nők. (Biztos van rá okuk normális családi háttérrel jó anyagi helyzetből effektív, intelligensen nő nem igen fog prostituálódni szerintem.) Amit írtam magára jelenségre vetítve írtam "prostitúció".
2022. jan. 1. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

" a prosti dologgal etikailag és gyakorlati szinten sem értek egyet "

Nem neked való.


Ha meg mégis, akkor nem kell a képmutató duma. Sokkal gázabb, mintha csak simán elmennél..

2022. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi értelme lenne itt képmutató dumának? Kérdésre nem érkezett válasz [?]
2022. jan. 1. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!