Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/lányok! Férfi prostival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Férfi prostival bármilyen tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem kérek üzenetet!
2023. márc. 29. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Jól nyalt

De dugni nem dugnék egy ferfi prostival

2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Én is szeretnék elmenni ilyenhez, engem is érdekelne, van-e valakinek ilyen tapasztalata
2023. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.


Én pont a nyalástól félek jobban. Több mindent el lehet kapni.

2023. márc. 29. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha ennyire rá vagy feszülve hogy vajon mit fogsz elkapni akkor inkább el se menj,semmi jó nem fog kisülni a tervedből. Egy vadidegen csávóval hogy fogsz ellazulni ha már előre stresszeled magad? Ha ronda nő vagy akkor tökmindegy, jó szex abból nem lesz, be lesz potencianövelőzve a srác szóval meg fog tudni dugni de amúgy abban is biztos lehetsz hogy ha nem lenne bebogyózva meg sem moccanra rád a farka. Színjáték lesz az egész. De ha ezért akarsz fizetni akkor fizess,a te dolgod az is igaz.
2023. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Aki normális attól nem fogsz elkapni semmit. Az az alap hogy 2 hetente szűrésre jársz, már ha tényleg a minőséget akarod képviselni.
2023. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Férfiprosti... azt vágod hogy a szolgáltatásaikat 99%-ban meleg pasik veszik igénybe? Aki meg férfiprostihoz megy azt inkább asszonynak szólítsd mert legalább 60 éves lesz 😂
2023. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4.


Látom nem sikerült megérteni a kérdést.


Nem kioktatást kértem hanem tapasztalatot.


"De ha ezért akarsz fizetni akkor fizess,a te dolgod az is igaz." - Ebben nagyon egyetértünk.

2023. márc. 29. 18:11
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer voltam, es azert mert a palinak 24centi volt a farka es kivancsi voltam milyen
2023. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24 centi?? És milyen volt? És milyen ezután egy kisebbel?
2023. márc. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!