Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a szex egy prostival?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex egy prostival? Mit kell neki mondani?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2021. szept. 24. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Használni kell
2021. szept. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mire vagy konkrétan kíváncsi?
2021. szept. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmit nem kell mondani, meg köszönni se muszáj, kirakod a Deák Fecót, már öltözik is lefelé, előtte elzavar fürdeni, aztán már rakhatod is! Tudja, hogy egy lúzer vagy, ezért begyorsít, 2-3 perc alatt eldurransz utána szopizik meg ha igényled, majd közli veled Heló, lejárt az idő! Érzelemmentes! Ne legyél már ennyire nyomorult, hogy prostihoz mész baz****g!
2021. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Szinte ugyanolyan, mint egy akármilyen nővel. Ugyanúgy emberként kell kezelni, ugyanúgy jólesik neki a bók, ugyanúgy illik időben és igényesen megjelenni, ugyanúgy színleli, hogy jó neki, stb. Annyi a különbség, hogy a prosti kevesebbe kerül.
2021. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Lakásos lanyhoz menj, ne szakadt útszélihez. Nézd meg az értekeléseket a kiszemelt lányról, ha le van tiltva a kommentelés az már "gyanús".

Hivd fel, mutatkozz be (nem kell az igazin). Megmondod h érdeklődni szeretnél. Ha szimpi, foglalsz. Elmész. Ott is normalisan átlehet mindent beszélni. Legyél tisztelettudó, ez is egy foglalkozás.

Akad aki olyan, hogy hamar letudja, kedvetlen stb. De a többség normalis. Neki is az az érdeke, hogy elégedett légy. A visszajáró vendégeket szeretik, mert nekik is egyfajta boztosíték, hogy nem egy igénytelen paraszt megy fel.


Időnként szoktam járni, erotikus masszázsra is. Lehet holnap is nézek vmit. Nem fog lúzernek gondolni, en sem vagyok az. Meg nagyon sokan nem azok. Egyszerüen sokat dolgozom, mellette képzem magam, így nincs időm tartós kapcsolatot ápolni. Bohóckodni meg végképp nincs időm: buliba menni azt fűzögetni a ribizliket, aztán vagy össze jön vagy nem. Plusz elnis költesz kb annyit, mint egy lakásosra. Ráadasul még lehet szar is a szexben.

2021. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

#5

Ja csak a lényeget hagyod ki.

Még egy "bulis ribizli" is érted lesz együtt veled, ellentétben a dicsőített prostijaiddal akik a pénzedért.

2021. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A prostinak elmondod mit akarsz kifizeted a szolgáltatást és élvezkedsz. A történet csak rólad szól nincs teljesítési kényszer. Nem kell vele foglalkoznod, hogy vajon élvezi-e. Nem élvezi mert nem kötődik hozzád érzelmileg. Úgy csinálod ahogy neked jó. Elölről hátulról amilyen figurát meg tudtok oldani.

Ettől függetlenül légy tisztelettudó mint bármely más szolgáltatónál.

2021. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem hagytam ki semmit:)


A bulis ribizli azért lesz Velem, hogy álljam a bulit, hogy furikázzam autóval, hogy hivjam meg 2 naponta ebédre/vacsorára, hogy vigyem welnessezni minél gyakrabban, de fullos helyre, hogy nyáron is vigyem nyaralni stb. Na és ha lát egy jobban fejhető madarat, akkor "rájön" h nem illünk össze.


Na és ha most szépen utánna szamolsz nagyvonalakban, akkor anyagilag is rosszabbúl jársz. Plusz még nyiltan is a "játék".


Bár hozzáteszem, lehet én is ilyen csaj lennék. Végül is nem ők a hülyék, hanem a sok madár, akit lelehet húzni.


Félre értés ne essen, a lányok/nők nagy része normalis! De őket nem is fogod 2 nap után ágyba vinni. Ezért emeltem ki a könnyen kapható bulis ribiket. Én is hiszek a szerelemben, meg a normális kapcsolatban. De ahogy írtam, most nekem az nem fér bele, más a prioritás most (A normális lány sem feltétlen toleralna h 3 hetente lenne rá mondjuk 1 napom...)

2021. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
En prosti voltam szoval szivesen valaszolok par kerdesre
2021. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
9-es: már nem vagy az? Hogy sikerült abbahagyni?
2021. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!