Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha extrém introvertált vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha extrém introvertált vagyok, mondhatni már antiszociális, és nem tudok semmit se mondani, akkor semmi esély nincs rá, hogy valaha lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Önbizalmam az van, meg nem félek. Szólítottam már le lányt úgy, hogy a barátnői is ott voltak, de onnan amikor túl vagyok a sablonos szövegeken egyszerűen mintha kiürülne a fejem, nem jut semmi eszembe amit mondhatnék.

Így esélytelen párt találnom?

18F



2021. szept. 22. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Hát eléggé…
2021. szept. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván ezzel csak megnehezíted magadnak az ismerkedést, de nyugi nem leszel egyedül. Sok ilyen embernek van felesége, gyerekei.


De szerintem érdemes lenne dolgoznod ezen. Próbálj meg feloldódni

2021. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak állsz, mint a szamár a ködben a hegytetőn, akkor nincs sok esélyed.
2021. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz beszélgetni egy lànnyal és te is szimpatikusnak tűnsz a szamára ne félj, fogja ő folytatni.
2021. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!