Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lesz merevedése a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesz merevedése a férfi prostituáltaknak ha nagyon csúnya a kliens nő?

Figyelt kérdés

júl. 20. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Viagara es rarant.
júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Az akkor kripli szépfiú. Egy fizetős férfik.rv.nak mindig állnia kell. Max kamagrázik, ennyi. Ha te vagy a nő, és nem tud kielégíteni, akkor meg elzavarod a retkesbe, egy peták nélkül. De nem hiszem, hogy annyira "ronda lennél, hogy ne kellenél egy férfinak se.
júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván nyomnak minden szar potencianövelőt.
júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%

Én egy emberről tudok, aki állítólag Gigolo volt. Nem tudom, hogy mennyire igaz a story, de ő kifejezetten jó csajokkal - pl. szilikonos mellű, gazdag MILF-ekkel - volt együtt.

Amennyit tudtam róla, nem fogadott volna csúnyákat.


És ez reális is. Egy csúnyácska nő súlyos önértékelési problémákkal küzdhet, nem hinném, hogy van annyi bátorsága, férfiprostihoz menjen, ráadásul, ha minőségi, akkor feltehetően azoknak is megvan az ára. Megfizetni sem tudja.

Gigolo-kat fogadni szerintem inkább az elit női réteg szórakozása lehet. Azok meg jól néznek ki, mert tudnak magukra költeni.

júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

#4 aha igen, egy csúnya nő ne menjen férfi prostihoz, de a csúnya férfiak simán mehetnek női prostihoz.


Szóval a csúnya nőknek még itt se lehet szerencséjük...

júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
A férfi prostik zöme a férfiakat szereti mint passzív és azzal keresi a pénzt.
júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A nöi prostik sem vállalnak bárkit.
júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

#5


Nem azt mondom, hogy egy csúnya nő ne menjen férfiprostihoz. Menjen!

De itt bejön két nehézség.


1. A férfiak másként működnek, mint a nők. Szép, fiatal nőket láthatunk gazdag vénemberekkel együtt, azonban egy férfinak jóval fontosabb a vizuális látvány. Ha valakit annyira szeretnek a nők, hogy fizetnek is neki a szexért, akkor a pasi nem valószínű, hogy olyan módon akarja ezt kihasználni, hogy csúnya nőket kefél. Akkor már egyszerűbb keresni egy gazdag, szép csajt, és feleségül vennie.

Tehát logikusabb, hogy a Gigolo olyan nőket fogad, akit maga is vonzónak tart. Pl. szexi, gazdag 40-es nőket, akiket a férjük elhanyagol, de vágynak egy minőségi szexre egy fiatalabb, sportos pasival, aki valóban tudja, mi kell a nőnek.


2. Úgy vélem, hogy a csúnya nőket nehezebb felszedni, a gátlásaik miatt. Ha tehát már megközelíteni is nehéz őket, akkor nehéz elhinni, hogy ahhoz lesz bátorsága, hogy fizet majd egy Gigolo-nak, hogy kefélje meg. Természetesen megtörténhet, de nem tartom reálisnak.

júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Én bárit megdugok, a pénz a lényeg. Olyan nő még nem volt hogy ne állt volna fel :)
júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, hát úgy hogy van aki nem -vagy nem kizárólag- a látványtól áll fel. Nekem például az intimitás eleve izgató. Voltam nudi strandon, hidd el egyszer se állt fel (és nem azért mert nem voltak szép csajok).


35F

júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!