Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Megbizható az időkép.hu?...

Megbizható az időkép.hu? (jobban tetszik az androidos kliens mint a hungarometé)

Figyelt kérdés
Sziasztok, jobban kezelhető és szebb is az androidos kliens, szebbek a radarképek stb. (egyébként a netes részen is), megbizhatók az időképen a radarok? (igazából engem a radarképek érdekelnek az időképen). Tehát itt is valós infók vannak? (mert olyan mintha nem 10 percenként frissülne, mint a hungarometé hanem ritkábban, és nem értem miért?)
júl. 19. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Totál hülyeségeket szokott mutatni a radarjuk.
júl. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért?
júl. 19. 11:51
 3/9 A kérdező kommentje:
(van olyan amire ki van irva, hogy a hungaromettől van az adat)
júl. 19. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"igazából engem a radarképek érdekelnek az időképen"

Amit a Hungaromettől vesznek át ("Adatforrás: HungaroMet" [link] ).


Nekik is volt radarhálózatuk Meteosense néven, de arról 2021 óta nem látni információt:

[link]

valószínűleg már nem üzemel.


A Hungaromet radarhálózatáról bővebben:

[link]

júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Volt, hogy egy órára mentem el itthonról, közvetlen előtte azt mutatta, hogy nem fog esni, és természetesen szarrá áztam.
júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 köszi igen láttam, a 3asba irtam is van radar kép ahol irják is, gondolom az pontos. (gépen dupla ablakba összehasonlitottam a felhő foltok kb mindegyikbe ugyaN OTT voltam a hungarón is meg az időkép radaron is.)
júl. 19. 13:36
 7/9 A kérdező kommentje:
5 akkor te mit nézel,?
júl. 19. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a radarvideójukat szívesen használom, ugyanúgy a Hungaromet mérésein alapul, de az interpolációval és előrejelzéssel együtt sokkal informatívabb, mint léptetni a Hungaromet 10 percenként közölt radarfelvételeit.
júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen szó szerint szebb is, meg nem kötelező a kamera jog, mint a hungarometnél.... (tőlem ne követelje a kamera jogot csak, hogy radart nézhessek)
júl. 19. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!