Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha felkeresek egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha felkeresek egy férfi prostituáltat, előfordulhat, hogy nemet mond, mert mondjuk nincs gusztusa hozzám?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, és néha nyomorultul hiányzik a szex. Nincs már más ötletem, csak egy ilyen szolgáltatás
ma 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Emlékszem egyszer felmentem a rosszlányokra megnézni a férfi prostikat, mert én is eljátszottam a gondolattal. Ki is néztem egy jó faszit, aztán láttam, hogy kiírta az oldalára, hogy kövér nőket nem fogad.. Én nem vagyok kövér, de ez olyan kiábrándító volt, hogy egyből elment tőle a kedvem. Azt gondolnám, ha már egy pasi erre adja a fejét akkor tudnia kéne, hogy ez a szolgáltatásról szól, nem arról, hogy ő jól érezze magát.. A lényeg, szerintem kiírják az oldalukra, hogy mik a kizáró tényezők illetve telefonon is rá tudsz kérdezni. De (és ezt nem azért írom, hogy elvegyem a kedved) úgy érzem, hogy egy nő ilyen helyen úgyse azt kapja, amiért fizet.
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilvan kell osszhang ilyenkor ket ember kozott, de engem ilyen esetekben baromira hergelne, hogy egy no ennyire szexelni akar, es ha epp bejottok egymasnak, akkor meg az, hogy engem akar ennyire.
ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Probald meg a legjobbat kihozni magadbol! Egy szep ruha, fodrasz, egy szolidabb smink sokat tud dobni a lanyokon. Es igy mar konnyebb lesz ismerkedned.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!