Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aggódom a húgom miatt, nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a húgom miatt, nagyon nem oke amit csinál ,de hogyan beszéljem le erről?

Figyelt kérdés

Én 23 éve vagyok, és van egy 19 éves húgom akit magában bolondított egy 30 éves tehetős férfi.

Pénz, autó, nyaralás, saját lakás, drága holmik stb. mellette persze ad a romantikára is és láthatóan szereti. A húgommal már gyerek korunk óta nagyon szoros a kapcsolatunk , legjobb barátnők is vagyunk egyben, mindent elmondunk a másiknak. A pasi kedvéért fogamzásgátlót íratott fel nemrég, pedig az orvosa nem ajánlotta. Mondtam hogy ne rizikózzon vele, de a pasi miatt megtette. AZtán elmesélte hogy a barátja miket kér tőle, hogyan élik meg a szexualitást együtt, ami számomra teljesen más világ és elképezlni sem tudom egy kapcsolat keretein belül. Az intim életüket nem részleteznem itt, a lényeg, hogy nem megszokott és fétis jellegű. (sharing) és aggódom hogy a húgom személyisége torzulni fog idővel, mert egy torz képet fest arról hogy milyen egy kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat. Próbált meggyőzni arról hogy ez neki milyen jó, és élvezi és nicsn semmi baj, ezt ő is akarja, de számomra akkro is beteges. Kellene tennem valamit? Próbáljam meggyőzni?


ma 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld magadat meggyőzni hogy neki saját élete van és neked nincs beleszólásod.

De irígykedni se kell , majd neked is hátha sikerül.

ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval van az életében sok szex, sok pénz, sok szórakozás és sok luxus, te pedig meg akarod győzni, hogy adja ezt fel, mert neked nem tetszik.

Sok sikert

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak a beteges szexszel van gondom
ma 14:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked beteges húgodnak természetes.

Nem vagytok egyformák.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Torzul neked az agyad.

A húgod felnőtt nő, azt tesz, amihez csak kedve szottyan. Nem egy 6 éves kislány, aki ne tudná kezelni önmagában az élet dolgait.

Te egyszerűen féltékeny vagy, mert jelen pillanatban mindene megvan.

Foglakozz a saját életeddel.

Őt meg hagyd élvezni a sajátját.

ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigységet vélek felfedezni a láthatáron. :)
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A történet szempontjából miért lényeges, hogy te hány éves vagy?
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Laylah ***** válasza:
Ez kink és nem fétis. Egyébként nagy lány, el tudja dönteni, hogy neki ez jó-e így, attól függetlenül, hogy neked vagy nekem szimpatikus-e a döntése.
ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra felhívhatod a figyelmét, hogy rendszeresen járjon szűrésre (a "sharing" több partnert feltételez, nem is mindig ugyanazokat, a tabit meg nyilván azért szedi, hogy ne kelljen gumizni). Ezen kívül a szexuális élete magánügy, nem rád tartozik. Majd legyél ott mellette, ha a pasi kidpbja, mert talált egy fiatalabbat, bevállalósabbat, vagy csak megunta, de ne hánytorgasd fel neki, hogy te megmondtad.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked is kellene ilyen, az a baj...
ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!