Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aggódom a húgom miatt, nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom a húgom miatt, nagyon nem oke amit csinál ,de hogyan beszéljem le erről?

Figyelt kérdés

Én 23 éve vagyok, és van egy 19 éves húgom akit magában bolondított egy 30 éves tehetős férfi.

Pénz, autó, nyaralás, saját lakás, drága holmik stb. mellette persze ad a romantikára is és láthatóan szereti. A húgommal már gyerek korunk óta nagyon szoros a kapcsolatunk , legjobb barátnők is vagyunk egyben, mindent elmondunk a másiknak. A pasi kedvéért fogamzásgátlót íratott fel nemrég, pedig az orvosa nem ajánlotta. Mondtam hogy ne rizikózzon vele, de a pasi miatt megtette. AZtán elmesélte hogy a barátja miket kér tőle, hogyan élik meg a szexualitást együtt, ami számomra teljesen más világ és elképezlni sem tudom egy kapcsolat keretein belül. Az intim életüket nem részleteznem itt, a lényeg, hogy nem megszokott és fétis jellegű. (sharing) és aggódom hogy a húgom személyisége torzulni fog idővel, mert egy torz képet fest arról hogy milyen egy kölcsönös szereteten alapuló kapcsolat. Próbált meggyőzni arról hogy ez neki milyen jó, és élvezi és nicsn semmi baj, ezt ő is akarja, de számomra akkro is beteges. Kellene tennem valamit? Próbáljam meggyőzni?


ma 14:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Semmi sem beteges vagy gusztustalan ami mindkét fél számára örömet okoz. (Persze az emberi határokon belül). Szerintem inkább kérdezd meg hogy nem szalhatsz e be valamikor.
ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sehogy se tudod meggyőzni, szimplán kiderült, hogy a hugodnak ez bejön. Nem fog torzulni a személyisége, mert ez amit ő szeretne. Akár szereti a pasit s ezz a fajt életet, akár csak eladta magát, neki ez pont megfelel
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon igazad van, nemnormális, amit csinál, remélem, kinövi - azt a fickót kéne felelősségre vonni, mert tönkretevés irányába viszi a lányt, aki még teljesen gyerekes és naiv ebben. Az a fickó már családot kéne alapítson és egy ótvar dolog fogigátlóra kényszertíteni egy lányt, ez lehet lassú gyilkosság is. Börtönnel kéne büntetni. Eleve, lelkileg is ronda bűn amit csinál, hát még amit szerencsétlen lány elvisel - és nem jön rá, hogy az ilyen embernek csak ideig-óráig kell, jó eséllyel, mert önzésről és élvezetéről szól ez neki, nem a szeretetről. A szeretet nem a fogamzásgátlóval kezdődik, hanem hogy a másiknak mi a jó és terveim lennének vele, pl. feleségül veszem, gyerek... Vagyis óvom az egészségét és megtartóztatom az elfajult ösztönöket, inkább orvoshoz kéne fordulnia a férfinak (én nem tartom az ilyet FÉRFI - nak, max egyí igénytelen veszélyes kan)
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Irigy vagy hogy hugod meglèpi a vágyait te meg nem.

Ne légy irigy

ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gondolom ha neked jött volna össze, akkor ez nem lenne kérdés sem...


Ne légy irigy. Ő boldog, vagy ez nem fontos neked?

ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tedd szet teis a labad aztan kapsz lakast kocsit nyaralast meg amit akarsz
ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább az emberi kapcsolatok topikba kellett volna írni, ott több értelmes választ kapsz.
ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!