Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki tűnik vékonyabbnak kép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tűnik vékonyabbnak kép alapján?

Figyelt kérdés

Magasság azonos. Ránézésre szerinted ki nyom kevesebbet, kinek kisebb a testsúlya?


[link]


A végén megosztom persze.


ma 12:21
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
35%

#20

Miért kéne, hogy mindenkinek ez tetsszen? Vannak, akiknek a 40 kg-s lányok a zsánerei, másoknak a 120 kg-s, megint másoknak a képen lévők. Miért akarod mindenkire ráerőltetni a véleményed? Tök gáz és gyerekes…

ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
0%

#19

Valóban jogod van hozzá, hogy neked ne tetsszen. Azt nem értem miért veszed el tőlem a jogot, hogy nekem meg a megnyilvánulásod ne tetsszen?

Főleg, hogy hiába van jogod véleményt alkotni bármiről, hiába van jogod mocskolódni is, ettől még szarházi dolog így mocskolódni! Pláne egy olyan nő képénél, aki nagyon távol áll az általad megfogalmazottaktól...

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
#22 de kit érdekel, hogy te mit gondolsz? XD Úgy nyilvánulok meg róla, ahogy akarok. Szerintem ő is látja, hogy van hasa. Nem is nagyon takargatja.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
37%

#20

Lényegtelenek az egyéni elvárások, egyszerűen minden korban vannak "jó nők", ma 2024-ban nem ezek a jó nők, a mai társadalmi elvárások szerint a Gigi Hadid-ok a jó nők, ilyenek vannak a kifutókon, ezek max a XXL kifutókra mehetnének. Attól még van akiknek ez tetszik, de messze nem jó testű nők a képen lévőek, ma 2024-ben.

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
34%

#21

Senkire nem akarom ráerőltetni, de azért ne mocskoljunk már másokat csak azért, mert 2 kilóval több vagy kevesebb, mint az általunk tökéletesnek vélt... Nehogy már egy ennyire szűken behatárolt test legyen a ,,jó".

Ha pedig valakinek nem tetszik, nehogy már némán tűrjük, hogy belesnek nevezi...

Szíve joga mindenkinek kondib*zinak lenni, de az átlag ember nem ilyen. Nem kellene mocskolni olyat, aki közelében nincs az elhízásnak, a túlsúlynak, mégis megírják neki, hogy beles??? Egyszerűen elmeháborodott aki ilyet ír erre a képre. Már ne is haragudjon, de tény, az tény.

ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
37%

#25

Szerintem az elmeháborodottsághoz itt te állsz a legközelebb, Xanaxot javaslom írass fel.

ma 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
0%

#23

Istenem, te tényleg ennyire idióta vagy, vagy csak játszod a hülye fejed? Pont annyi embert érdekel az, hogy én mit gondolok, mint amennyit érdekel az, hogy te mit gondolsz. Senkit. Na, most nagyobb lett a pici pöcölőd???

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%

#26

Ha elmeháborodottság, hogy nem tetszik mások mocskolása ok nélkül, akkor dobhatod a Xanaxot! :) Nézz már magadba ember!

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
35%

#25

Egy képre mondott ilyet (bár nem olvastam), azért ne úgy háborodj már fel mintha mondjuk a rád vagy barátnődre mondta volna, egy képre mondani, az még csak nem is sértés.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
34%

#29

Akkor küldj nekem egy képet magadról privátba, én majd szándékosan szidom a képet, neked pedig kuss a neved, hisz csak egy képről mondtam....... Tényleg itt tartunk??? Tényleg ennyire hülyék lettek az emberek???

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!