Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki tűnik vékonyabbnak kép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tűnik vékonyabbnak kép alapján?

Figyelt kérdés

Magasság azonos. Ránézésre szerinted ki nyom kevesebbet, kinek kisebb a testsúlya?


[link]


A végén megosztom persze.


ma 12:21
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
61%
#10 kondizok és vékony csini barátnőm van :) Csak mert valakinek nem jönnek be a vaskos nők, attól még nem lesz incel😂
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
25%

#11

Szép és jó, de azt mondani egy átlag feletti testtel rendelkező nőre, hogy nagy bele van. Hát, minimum taplóság. Nem itt kezdődik a nagy bél. Ízlés nem lehet vita tárgya, de borzasztóan káros és toxikus volt a megjegyzésed.

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
0%

#12

Az a toxikus, hogy belekötsz másba, amiért nem ért veled egyet. NEKED ez lehet átlag feletti test, nekem nem. És igen, van hasa, erősen látszik.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Na igen 12-es. Meg sem mindegy, hogy mekkora termetű pasi mellé állítod oda.
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Itt az lenne a helyes kérdés, hogy melyik a vastagabb (mert ezekhez a vékony szó már nem köthető).
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
19%

#13

Nem tesó, az a toxikus, ha teljesen jó testű nőkre írja valaki azt, amit te írtál. Nem véleményt formáltál, hanem mocskos módon szidtad.

Tudod nagyon nem mindegy, hogy azt mondod valamire, hogy nem az eseted, vagy pedig bunkó mód minősíted, degradálod...

Ennyi erővel én is mondhatnám a csajodra, hogy girhes gebe... Csak tudod én nem mondanék ilyet egy vékonyabb nőre. Majd ha feléledsz egyszer az agyhalálból, rájössz miért problémás a megjegyzésed.

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek veled 16-os!
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
80%

#16

Nem olvastam betűről betűre az előzményeket, de egy valamiben nagyon nincs igazad "teljesen jó testű nőkre", vannak minden időben társadalmi elvárásnak megfelelő normák, így arra is ki a jó nő, hát ezek most 2024-ben nem jó nők, persze nyilván ez nem jogosít fel senki sértegetésre, ha személyekről van szó, de ezek messze a jó testű nőktől.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
38%

#16

Gondolom egy vaskos nő vagy, aki a frusztráltságát vezeti le ezen az oldalon és mindenkibe beleköt, akinek nem jön be. Biztos vagyok benne, hogy sok férfinak bejönnek ezek a lányok, de nekem akkor is beles a bal oldali😂Jogom van ahhoz, hogy ne tetsszen, neked pedig kvára semmi közöd ahhoz, hogy mit mondok rá. Önjelölt gyakorirendőrnek érzed magad?

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
0%

#18

Elég szomorú ha valakinek ezek a nők messze vannak a jó testűtől. Az átlag ennek a közelében nincs, pedig még az átlagosok között is bőven akad olyan, akinek jó a teste. Eléggé felszínes dolog ennyire a külsőt előtérbe helyezni.

Nehogy már a képen szereplő nők teste ne legyen jó... Két sportos, szexi nő van a képen. Aki mást lát, azzal komoly gondok vannak. Ennyire azért ne legyenek túlzott elvárásaink egy nő testével szemben...

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!