Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a szopás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szopás egy átlagos párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hihetetlennek tűnik ha egy nő azt mondja hogy szereti csinálni. Mit lehet abban szeretni?
ma 07:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki szeret valakit akkor az megteszi mindig! Nekem eddig szinte minden barátnőm csinálta egyet kivéve, de a nyalást sem igényelte. A szex viszont fantasztikus volt anélkül is!
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden csajjal volt orál, oda-vissza akikkel lefeküdtem. Párkapcsolatban volt reggeli "Welcome pipa" is
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Adventurer1 ***** válasza:
A feleségem nem szívesen csinálja és nem is jó benne. Ha ritkán megkérem, akkor csinálja. Kb évente 3-4 alkalom és ebből egyszer megyek el a szájában.
ma 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

#14 nem értem, miért írod ezt ide. Biszex kategóriában nyiss erről egy kérdést. Úgy látom egyébként téged még nem szopott le nő, úgyhogy véleményt erről nem tudsz írni.

Egy hetero nem fogja magát leszopatni egy férfival, csak azért, mert azok jobban szopnak.

És elhiszem, hogy általánosságban jobbak a férfiak, de azért elég sok férfi úgymond képes a szopástól elmenni, ha nő csinálja nekik... Ezt mivel magyarázod?


Kérdező... Te meg komolyan, mivel heteroként nem tudod elképzelni, hogy te bevennéd más farkát, ezért csodálkozol, hogy a hetero nők beveszik? :D atyavilág... Puncit nyalni szeretsz amúgy? Mert ez alapján a logika alapján te miért kényeztetsz a száddal egy vaginát, hiszen azt egy hetero nő nem tudja elképzelni, hogy ő csinálná...


Egyébként nem lehet hogy valami baj van a farkaddal? Mármint hogy neked nem tetszik vagy ilyesmi. És emiatt tartod undinak, ha a nők beveszik akárkiét?

ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakori az orálisszex egy normál kapcsolatban.

Mert, ha nincsen meg ez, akkor ott valami, más húzódik a hátérben.

Vannak nők, akin nem szeretik és nem is csinálják, ez mire vezethető vissza, az egy más dolog.

Sok nő meg kifejezetten szereti csinálni és miért, ez az ok sokkal összetettebb, mint sokan elképzelik.

Például miért csinálhatja ezt egy nő:


1. Örömszerzés a partnernek

2. Kölcsönösség

3. Intimitás és kapcsolat

4. Kalandvágy és kíváncsiság

5. Szexuális élvezet: Vannak nők, akik kifejezetten élvezik az orális szexet magát, akár mert az izgalmas számukra, akár mert a dominancia vagy a kontroll érzése vonzó nekik. Az orális szex intimitást teremthet, és egyesek számára ez önmagában is erotikus élmény lehet.


Még miért is szeretheti egy nő az orális szexeset?

Itt van még az alárendelt szerep. Különböző szinteken és kontextusokban vonzó lehet, például:


1. Bizalom és átadás

2. Izgalom a passzív szerepben

4. Alávetettség erotikája: Az orális szex során az alárendelt szerep különleges szintű intimitást és izgalmat teremthet. Egyesek számára az, hogy a másik fél élvezetére fókuszálnak, szexuálisan kielégítő lehet.

Vagy itt van, amikor a nők szeretik, ha fogják a fejüket vagy húzzák a hajukat.


Nem lenne izgalmas számukra, akkor nem nedvesednének be ettől sokan.

Ha izgalmas, akkor feltehetően szeretik is, már aki!

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25. Ettől független el nem tudom képzelni, hogy mi lehet ebben egy nőnek a jó. Amikor az ember képébe nyomnak egy nagy brét. Max ha fizetnek érte. Főleg ha pofán is lőnek vele.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!