Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a szopás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szopás egy átlagos párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hihetetlennek tűnik ha egy nő azt mondja hogy szereti csinálni. Mit lehet abban szeretni?
ma 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Eddig minden nő akivel együtt jártam, együtt éltem csinálta. Sosem volt olyan hogy ne szerette volna csinálni. Szerintem ha te nem szereted leszopni a pasidat az nem baj, mert van olyan férfi akinek ez nem igénye és nem kell. De akinek azt nyugodtan engedd szabadjára.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Eddig nekem egy parom nem szerette az osszes tobbi szivesen csinalta
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem itt inkább arra kell gondolni, hogy azt szereti a nő, hogy egy számára fontos és szeretett embernek ezzel örömet tud okozni. Ugyan úgy, ahogy a férfi részéről sem azt szereti az orális szexben, hogy "de jó nyalni" hanem azt, hogy látja a nőn mennyire élvezi ezt, átéli az orgazmust stb.
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk akkor van orál, amikor akarom. Nem értem mi hihetetlen abban, hogy van aki szereti csinálni. Én is szeretek puncit nyalni, mert izgató számomra, akkor a másik fél miért ne szeretne szopni?
ma 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van heti 3x kb, és ezen kívül heti 3-4x van szex, aminél előjáték a szopás (és a nyalás is). Imádom csinálni, imádom a férjemet szájjal elélveztetni, imádom az érzést, a látványt. Én élvezem nagyon, elvezettel csinálom, felizgat.
ma 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

#3 ezt a szentimentális szarságot ne keverjük már ide. Biztos vannak nők és férfiak, akik csak érzelmi alapon csinálják, de sokan, akik nem.


Eddig minden ferfit leszoptam, akivel szexeltem, de kb egyikbe se voltam szerelmes. Egyszerűen nedves leszek a szopástól, mert nagyon élvezem, ennyi. Érdekes, férfinál nem emelted ki, hogy szerelmesnek kell lennie a nyaláshoz, csak azt hogy látni akarja, a másik élvezi. Na ez mondjuk pontos.


De ez a "szereted ezért megteszed" dolog a sírba visz. Mintha a nőknek nem lenne önálló értékrendjük a szexben, hogy mit szeretnek és mit nem. Valamint ezzel a dumával szokták a gyengébb nőket manipulálni. Kíváncsi lennék, te nő vagy férfi vagy-e...


Kérdező, neked meg itt az ideje elhinned, hogy vannak olyan nők, akik szeretnek szopni. Nem is kevesen...

ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

Egyre ritkább. Amikor még nem voltunk házasok mindenféle sallang nélkül leszopott heti 3x is.

Most már a szexnek sem mindig része...

ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Én speciel imádok és naponta le is szopom a párom.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeretik csinálni, vagy ha csinálják is, akkor rosszul.

Csak a pasi miatt teszik.


A pasik jobban szopnak, ezt a biszex srácok elismerik, márpedig ők a hiteles forrás ezügyben.

ma 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
#6, 3-as válaszoló vagyok, félreértetted amit írtam. Sehol nem írtam, hogy szerelmesnek kell lenni. De valami érzelmi kapcsolat akkor is kell, én a szexkapcsolataimban is alapnak vettem az orális szexet, de szerettem (emberileg) azokat a férfiakat akikkel voltam. Valami vadidegent akit épp csak összeszedtem valami buliba biztos nem szopnék le.
ma 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!