Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori a szopás egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a szopás egy átlagos párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon hihetetlennek tűnik ha egy nő azt mondja hogy szereti csinálni. Mit lehet abban szeretni?
ma 07:42
1 2 3
 11/24 menta34 ***** válasza:
72%

#9 a meleg/biszex pasik szeretik behúzni a többi pasit is maguk közé és szeretik magukat fényezni.

Ezzel szemben az igazság az, hogy csak az az igazán biszex, aki vágyik is rá és élvezi. Aki csak próbálta kínjában vagy kísérletképp vagy gondolt rá az csak 90% szerencsétlen lúzer, aki nem jutott pinához.

Másik pedig a húdenagy francia tudás, ami már csak matematikailag sem lehet mindig igaz, másrészt a gyakorlatban is sokkal több rosszat hallottam, mint jót. Ehhez jön a meleg/biszex pasik többségének kényszeres hazudozása és gyakori beteges viselkedése. Szóval hagyd a hülye kerítő/fényező dumát :D

ma 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek szopni a ferjem pedig nyalni. Mindig része a szexnek orál nélkül el sem tudnánk képzelni.

20eve házasok.

ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#1 Férfi vagyok. Csak mivel heteró, nehezen tudom elhinni hogy valaki örömmel vegye be a szájába más farkát. A gondolattól is kiráz a hideg
ma 08:52
 14/24 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen mindegy. Mert tény, hogy a nők nem tudnak, és nem is szeretnek szopni.

Egy férfi jobban tudja, mi kell egy férfinak, egy férfi jobban szopik, és szívesebben is csinálja.

Ez tény.

ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
#11-nek ment a #14-es kommentem.
ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Mit nevezel átlagos párkapcsolatnak?
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszitek észre hogy ez heteró kategória?
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A mostani kapcsolatomban 3 havonta 1x sajnos. Pedig szeretném a gyakrabban leszopna
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#16 A kapcsolatok 90%-át. Nem azokat ahol fétis meg swinger partyikra járnak, meg latex búslakodóban szexelnek.
ma 09:39
 20/24 anonim ***** válasza:
Átlagos kapcsolat? Első 2- 4 évben minden van. Aztán a nagy semmi.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!