Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit hisztek el az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hisztek el az alábbi sztoriból? Mit gondoltok? Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Én egy 38 éves meleg fickó vagyok. Jelenleg szingli. Nagyon meg tudom nézni a nekem picit is tetsző pasikat. Sokféle pasi tetszik amúgy. Van egy erős izgalmi állapotban 20-21 éves kollégám. Helyes srác. Eleve izgató, hogy fiatal. De azért már nem gyerek. Láttam már kisportoltabb testet, de akkor is arányos, helyes. Biztosan jól tudnám érezni magam vele. Persze hetero, barátnője van. Semmi esélyem nála.

Nemrég viccből odaszóltam neki, hogy azért csak meg lehet őt is hódítani valahogyan. Erre mondta, hogy ő már olyan ajánlatra is mondott nemet, amitől én lemennék hídba. Volt valaki, aki le akarta őt szopni. Vélhetően sok ilyen ember van, csak az egyikük ezért felajánlott neki egy autót. Csak megszopatsz valakit, és kapsz egy kocsit. Nem egy 20 fős gangbang partiban leszel te a passzív, ahol minden partner nemi beteg. Csak 1 valaki 1x leszop.

A történet leghihetetlenebb része az, hogy állítólag ez az autó ma 100 millió Ft-ot ér. Azért ez az összeg elgondolkodtatott. Nem tudom, hogy milyen autóról van szó. Nem ismerem a márkákat, főleg a legfelső kategóriában. Az biztos, hogy nem Rolls-Royce. Nem valami külföldi ronda gazdag vénember volt a mecénás, hanem egy volt osztálytársa. Egy hozzá hasonló srác. Persze megkérdeztem, hogy honnan lett volna ennyi pénze az osztálytársnak. A sztori szerint kriptovalutabányászatból.

A kérdés innentől az, hogy elhisszük-e, hogy ebből meg lehet vagy meg lehetett-e ennyire gazdagodni. Ha igen, akkor miért nem csinálja ezt mindenki?

A kolléga amúgy nemet mondott az ajánlatra. Állítása szerint azért egy hétig agyalt a dolgon.

Azt még nem kérdeztem meg, hogy mivel győzte meg magát. Nem akarom nagyon forszírozni a témát, de ez még érdekel.

Ha nem hisszük el a 100 milliót, csak nagyságrendekkel kevesebbet, akkor is sok kérdés felmerül.

Én 38 éves meleg pasiként tudom, hogy pénzért lehet olya pasit kapni, amilyet ingyen nem. Bár feküdt már le velem tényleg nagyon jó pasi is. De ha lenne nagy vagyonom, akkor rákölteném-e azt egyetlen pasi egyetlen leszopására? Egy vagyonból mennyi pasit és hány -féle dologra lehetne megkapni? Egy szopásnál biztosan lehetne több is.

És ha nekem fizetnek? Most biztosan sok hetero pasi bizonygatja, hogy őhozzá másik pasi sosem nyúl. De ha őszintén szívedre teszed a kezed: Kapsz egy olyan összeget, amekkora havi fizetésed soha az életben nem lesz, akkor azért valamit csak engedsz. Elméletben könnyű hős hetrónak lenni. De a gyakorlatban, ha látod a pénzt?

Én melegként ugye a lányokhoz nem nyúlok. De ha megfizetik? Lekopna talán a farkam, ha bekapná egy nő? Nálam a vörös vonal a pin@ nyalás. Pinát nem nyalok. De ha felajánlanak egy akkora összeget, amitől tényleg megváltozik az életem pozitív irányba? Akkor szerintem megpróbálnám. Lehet, hogy nem menne, de megpróbálnám.

Kérdeztem a srácot, hogy mit veszíthetett volna, ha igent mond. Erre persze nem jött válasz.

De tényleg hetero srácok: Mit veszítenétek, ha leszopna titeket egyszer egy fiú?

Az is más, ha az embernek párja van. De egy összeg fölött ő is lehet megértő. Persze egy drága kocsit nem lehet eltitkolni.

A történetben van némi nehezen hihető pont, de azért tovább gondolásra érdemes.



ma 10:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

9# Látom nem sikerült megérteni, amit leírtam a kémiáról, meg a vonzalomról. Sebaj.


Te miért nem dugsz lányokat ennyi erővel?:D Meg miaz, hogy tudnod sem kell?:DDD


De nem is az a lényeg itt, hogy valaki csinált-e már undorító dolgot, vagy nem, hanem hogy alapvetően a genetikai kódexem nem úgy van írva, hogy vonzódjak férfiakhoz, és hogy a választásom szintén meg van.


Ugrálhatsz bármennyit, hogy meggyőzz, pont lesz@rom. A kérdésed meg jelentettem, mert rossz kategória.

ma 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Én melegként ugye a lányokhoz nem nyúlok. De ha megfizetik? Lekopna talán a farkam, ha bekapná egy nő? Nálam a vörös vonal a pin@ nyalás. Pinát nem nyalok. De ha felajánlanak egy akkora összeget, amitől tényleg megváltozik az életem pozitív irányba? Akkor szerintem megpróbálnám. Lehet, hogy nem menne, de megpróbálnám."


:DDDDDD

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Bp-en van két gay szauna. Aki nem tudná, ezek a melegek swinger klubja. Az utóbbi időben kitalálták, hogy néha gender free napot tartanak és akkor mindenkit beengednek, akár férfinak, akár nőnek, akár másnak vallja magát az illető. Egyszer kíváncsiságból megnéztem egy ilyet. Elég kicsi volt a rendezvény látogatottsága. Nő pláne kevés volt, de 2 azért letévedt oda. Átlagos középkorú csajok voltak. Nem zavartak ők engem, de éreztem, hogy tényleg nem akarok tőlük semmit. De ha valamelyikük odajött volna hozzám, hogy minden áron engem akar leszopni, szerintem ment volna. A nő, mint nő nem érdekelt volna. De hogy a sötétben ki ügyeskedik ott lent… A lényeg, hogy ne fogazzon. Nyugodtan gondolhattam volna közben a pasikra, vagy tapizhattam volna azokat, akik arra járnak.

Szóval szerintem ez a hánynék, ha pasi szopna duma csak üres macsóskodás.

ma 12:30
 14/17 anonim ***** válasza:

# Ja hát sok hasonló személlyel találkoztam, konkrétan munkatársam is volt ilyen, mint te. Te engednéd, hogy egy nő leszopjon, annak ellenére, hogy meleg vagy, mi heteró férfiak meg hányunk a gondolattol is, hogy egy férfihez kelljen nyúlnunk, vagy az hozzánk. Az meg, hogy te erről mit gondolsz, pont nem érv, és senkit nem is érdekel, engem legalábbis biztos nem. Feltettél egy kérdést, válaszoltam rá, nem tudom mi mást szeretnél a trollkodáson kívül.:D


A kérdéses munkatársam is próbálkozott nálam mint már sok b/zi, addig a pontig amíg már agressziót váltott ki belőlem, és ott voltam, hogy pofán verem.:D A gondolat legapróbb szikrája sem volt, hogy belemenjek. Nem mellesleg ő is elment volna nőkkel bármikor elmondása szerint, szóval ez nálatok valami jellemző lehet.

ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hetero vagyok, de 100 millióért gond nélkül belemennék egy szopásba, ha tényleg csak ennyi, nem veszi videora és csak egyszeri alkalom. Ez nem kérdés nálam. Ez csak pár óra szopás, a melóm meg napi 12
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem melegek véleménye érdekel, hanem hetróké, ezért van itt a kérdés.


A kérdés azon részével miért nem foglalkozik senki, hogy összeszedhet-e egy fiatal sok 10 milliós vagyont?

És azzal, hogy te kinek, miért és mennyit fizetnél?


Ha folyamatosan zaklatsz valakit, hogy legyen veled, és még adni sem tudsz neki semmit, az egy egészen másik kérdés. Én is felfogom, hogy a nekem tetsző pasik döntő többségét soha nem fogom megkapni. Bár szoptam már le olyan pasit, aki előtte veszettül bizonygatta, hogy mennyire hetero. Nem tudom, hogy most minek vallja magát.

ma 14:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Menj a homó kategóriába!!!
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!