Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok ha a férjetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a férjetek feldobná a hármas vagy párcsere ötletét? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férjem tegnap este beszélgetésünk közben elmondta hogy neki nagy vágya az hogy párcserézzünk vagy bevegyünk + 1F et harmadiknak, mert izgatja már nagyon régóta a dolog. Nem azt mondta hogy mindenképp csak beszélgettünk a meg nem élt vágyainkról. Mondta hogy őt izgatná az hogy ketten izgassanak engem de csak hetero alapon. Válni nyilván nem fogok ez miatt mert szeretem és tisztelem az őszinteségét is mindig is ilyen volt. Viszont gondolotban engem is izgatna a 4 es felállás viszont nem tudom hogy milyen érzések lennének bennem utána ( szégyen érzettre gondolok hogy mit csináltam anyuka létemre)

Kérlek csak értelmes kommenteket írjatok köszi


31N 32F



szept. 10. 23:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Pasival érdekel, másik nővel nem, szóval ha neki is ez jön be, jó deal szerintem. Én inkább hármasoznék, mint "párcsere", és előbbit már kipróbáltam, és nagyon jó volt. Ha nem bíztok egymásban a férjeddel, és nincs meg az a légkör, hogy nincs mitől tartanod, mert csak izgatni fogja, amit lát, akkor minek a férjed. Most kicsit leegyszerűsítve ez a gondolatom. Mármint szerintem a legjobb az egészben az, hogy nem kell szégyenlened magad előtte, akkor sem, ha mással vagy. Őt is ez izgatja, tök felhőtlen lehet minden.

De ha te ennyire bizonytalan vagy, akkor beszéljen még róla jó sokat, és ha úgy érzed, hogy csak idegesít, hogy erről dumál, nem izgat fel, akkor nem kell megcsinálni.

N

szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha piszkálja a fantáziád az már jó jel.. van kockázata nyilván, de kockázat egy sima hétköznap délutánban is van. :)
szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1 es

Hát még muszály lessz beszélni róla sztem nálam ez nem megy olyan könnyen😅

szept. 11. 00:21
 4/18 A kérdező kommentje:

2 es

Igazad van 😅

szept. 11. 00:21
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenképp próbáljátok ki . Legjobb dolog
szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1 es te a férjeddel próbáltad ? Vagy kapcsolatban voltál?
szept. 11. 00:23
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Az esetek zöménél minimum a lelki törés és szakadék. Sokak kapcsolata ment erre rá.


Sőt nem egy pl volt rá, hogy a páros egyike lekoccolt a harmadik egyeddel...


Nézz csak utána.

szept. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan emberrel próbáltam, aki előtt nem kellett szégyenkeznem és úgy tök jó volt...
szept. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Simán belemennék. Amúgy is folyamatosan csalom.
szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele, de a te életed, te érzed.
szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!