Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex négyesben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex négyesben?

Figyelt kérdés

Férjemmel szeretnénk egy másik párral kipróbálni, de nincs könnyű dolgunk. Mondjuk elég lenne egy lány is, de egyelőre mégcsak gondolkozunk rajta, hogy lehetne megvalósítani.

Külsőségekben annyi probléma van, hogy én már szültem szóval nincs feszes pocak meg nagy feszes cici. Alapvetően fiatalabbnak nézek ki a koromnál, nem tűnök ki a tinilányok közül pl. alacsony, karcsú alkat vagyok. Férjem (31) kicsit mackósabb alkatú lett, de nem kövér, csak nagyobb darab és elég magas is

Egyébiránt nem tudom mennyire működhet. Mik a tapasztalatok?

30/N



aug. 25. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Szuperül működhet
aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Hát, remélem szoros a szeretet és a bizalom köztetek, mert igencsak kellemetlen szituációt tud szülni amikor észreveszed hogy a párod jóval nagyobb szenvedéllyel dolgozik a másik nőn/férfin mint veled...
aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is keresünk párt, nem egyszerű 28
aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2-es. Ez nem lenne meglepő, hiszen új élmény lenne, de izgatna azt hiszem.


3-as. Ti is először kerestek?

aug. 25. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen (3as)
aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Már többször írtam itt, félek, már unalmas lesz.

Egy baráti párral párcseréztünk. Eszméletlenül izgalmas volt eljutni a konkrét szexig, bar nálunk ez némi iszogatás után spontánul történt.

aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os. Hány évesek vagytok?
aug. 25. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Most 28, de ez 7 évvel ezelőtt történt. A jelenlegi pasim sajnos hallani sem akar, mégcsak hasonlóról sem.
aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez tökéletesen működhet, csak jól kell felosztani a pózokat is.
aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!