Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párok akik rendszeresen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akik rendszeresen hármasban csinálják vagy esetleg négyesben erre hogyan találtatok partnert ?

Figyelt kérdés
Jöhetnek storyk is hogyan kezdődött nálatok?!

tegnapelőtt 05:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Habár én nem csinálom de egyik barátnőm és párja szokta. Őn neten keresnek.
tegnapelőtt 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hatabuazjo ***** válasza:
95%
Szexpartner keresők, de rengeteg a kamus, online perverz és kép-videó kéregető aztán lelép.
tegnapelőtt 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én sem szoktam így szexelni, de egy barátnőm szexelt többször egy fiú ikerpárral, csak nem tudom hogy ismerték meg egymást. 26/N.
tegnapelőtt 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én pl nem kerestem. Az exem lefeküld egy másik férfival. Majd mondta, hogy csinálhatnánk négyesben. A férfi felesége is jönne. Számomra nem voltak szimpatikus emberek, így nem lett belőle semmi. Majd az exem is belátta hogy a pali sem volt jó. 31/F
tegnapelőtt 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Itt találunk fiut harmadiknak
tegnapelőtt 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt találtunk lányt harmadiknak :)
tegnapelőtt 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartner keresőn találtunk párokat.
tegnapelőtt 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

itt írtak rám, és elkezdtünk beszélgetni.


budapesti férfi beszálló

tegnapelőtt 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Először a netről próbáltunk - katasztróóóóóóóóóófa volt. 100 levélből 99 automatikusan kuka, nettó idióták, képkunyerálók, kamusok garmadája. A jelentkezők többsége el sem olvasta mit keresünk csak ctrl-c-zte a sablonlevelét.

Két hét után feladtuk a netről és lementünk egy swingerbe. Ott 100% kamumentesen azonnal találtunk egy csomó beszállójelöltet, szinte svédasztalról válogathattunk akkor és ott.

tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Azért vannak a jóbarátok...
tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!