Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok ha a férjetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a férjetek feldobná a hármas vagy párcsere ötletét? Többi lent.

Figyelt kérdés

A férjem tegnap este beszélgetésünk közben elmondta hogy neki nagy vágya az hogy párcserézzünk vagy bevegyünk + 1F et harmadiknak, mert izgatja már nagyon régóta a dolog. Nem azt mondta hogy mindenképp csak beszélgettünk a meg nem élt vágyainkról. Mondta hogy őt izgatná az hogy ketten izgassanak engem de csak hetero alapon. Válni nyilván nem fogok ez miatt mert szeretem és tisztelem az őszinteségét is mindig is ilyen volt. Viszont gondolotban engem is izgatna a 4 es felállás viszont nem tudom hogy milyen érzések lennének bennem utána ( szégyen érzettre gondolok hogy mit csináltam anyuka létemre)

Kérlek csak értelmes kommenteket írjatok köszi


31N 32F



szept. 10. 23:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Próbáld ki.
szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én max 2 nő 1 férfibe mennék bele, de az meg nem korrekt, hacsak a párom is nem ezt szeretné.
szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is beszéltem már a barátnőmnek hármasról, de 1F 2N felállásról, meglepte, de azt mondta inkább ilyenbe (1F 2N) menne bele, mint, hogy két férfi dugja őt, még, ha nem is egyszerre (DP), de valóság még nem lett belőle, mert néha érdekli a dolog, néha meg teljesen elzárkózik.
szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem az számít, hogy más mit szólna hozzá, hanem hogy TE mit szólsz hozzá! Mert ebben a kérdésben egyedül a TE véleményed, vágyaid, szándékaid fontosak nem másoké.

Értsd, nem vagyunk egyformák. Van akit izgat, van akit nem. Ne másoknak, a láthatatlan társadalmi elvárásoknak akarj megfelelni, mert a te, a ti életetek, nem pedig másoké!!!

Nagyon sok párral találkozom klubokban, privát partikon. Nem a szégyenérzet vezérli őket, hanem az, hogy teljes életük legyen - a vágyaikkal együtt.

Szóval, először is simogasd meg a férjed buksiját, hogy őszinte volt veled. Utána ízlelgesd magadban, hogy te tudnád-e élvezni a szituációt, vágynál-e rá. Ha igen, akkor beszéljétek meg a férjeddel a többes játékok milyen formáját szeretnétek megélni. Ha neked csak a +1 ffi izgalmas, akkor azon az úton induljatok el!

szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt javasolnám, hogy mindenképpen fokozatosan menj bele !!!

Tehát először pl csak kézzel csinálni a harmadik félnek, akár csak glory hole-on keresztül ( nézz utána).

Utána emészgesd pár napig.

szept. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#14

Ez, így ok., de a kapcsolat kompromisszumokat is hordoz magában, a férfi is megteszi amit a nő akar/szeret a szexben és a nőnek is meg kell tenni "cserébe" olyat amit a férfi akar/szeret.

szept. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 igen kompromisszumok mindig vannak egy kapcsolatban, de ha valamelyik fél részéről túl nagy áldozat, az adott dolog nagyon-nagyon ellenére van akkor abból sosem sül ki semmi jó! Rengeteg olyan párt láttam a klubok világában ahol az egyik fél csak a másik unszolására ment bele. Leírt az arcáról a "rábeszélt" félnek - s 1-2 látogatás után nem is láttuk őket többet.
szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok ki, majd meséld el milyen volt :)
szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!