Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párcserében tapasztalt párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserében tapasztalt párok milyen szabályokban állapodtatok meg?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi akik két pár, négyesben voltak együtt.

Egymás feleségeivel való szexel kapcsolatban milyen szabályokat beszéltetek, álapodtatok meg? Szex popsiba? Gumival, vagy guminélkül? A másik feleség pincijába szex és élvezés gumi nélkül, illetve a szájába élvezés?

Szóval minden érdekelne minket ami ezze kapcsolatos.

A hasznos, értelmes és építő jellegű hozzászólásokat várjuk, és nagyon szépen köszönjük.



#swinger #Feleség csere #Pár cserés szex #Feleség cserés szex
júl. 26. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Gumival. Szájba élvezés oké guminélkül, popsi ha a nő akarja. Csók nincs.

35+ :)

júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Az első pár alkalommal mindenképpen gumival, ha megvan a bizalom akkor pár hónap után részünkről elmaradhat de csak ha kölcsönösen elmarad.

Csók nincs, az hogy ki kit szeret megbeszélés kérdése, párom popsit nem szereti, ellenben a mélytorok megy neki és szereti is ha a torkát dugják. Hogy ki hol fejezi be megbeszélés kérdése, párom nem szereti az ondó ízét, testre és arcra is mehet neki.

Párom biszex így részéről megbeszélés kérdése hogy lányos játékok lesznek e. Ha a másik fél szereti a 2 pasis felallást részemről mehet akár a DP is viszont azt nem szeretem(nem kényelmes) ha ketten vagyunk egy lyukban.

júl. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Fura hogy sokan kizárják a csókot..Nálunk mehet..Bár mi lányt alig találunk.
júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Bár mi még csak keressük a párunkat párcserére, de nálunk is ezek lesznek a szabályok, nincs csók, punciba élvezés, és első alkalmaknál gumi használat.
júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönjük mindenkinek, továbbra is várjuk a hasznos hozzászólásokat.

Már 4 alkalommal volt szex egymás előtt, melett a saját párunkkal, ideáig már eljutottun. A párcserére is megvan a négy határozott igen, csak még a "játék szabályok" tisztázása van hátra az időpont egyeztetésen kívül. Tulajdonképpen itt és külömbözö fórumokon próbálunk valós tapasztalattal rendelkezőktől hasznos információkat begyüjteni továbbra is.

júl. 26. 19:28
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
A játéjszabályokat közösen hozzátok meg! Ebben nincs etalon, mindenkinék más fér bele és más nem. Nálunk: óvszer, csók nincs, semmi “érzelgôsség”, csak test, külön találka nincs, ha kontakcsere felmerül akkor a közös e-mail fiók, ha valaki túlgondolja akkor azzal lezárjuk.
júl. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi ismerős párral csináltuk így maximálisan meg volt a bizalom , előtte már csak pár finom hangolasra volt szükség . Megbeszéltük kinek mi fér bele és mi nem és ezt mindenki tiszteletben is tartotta. Az én párom pl nem szereti az anált így a srác nem is kezdeményezett ilyen téren, de az ő párja igényelte tehát nekem “szabad volt az út”. És még pár ilyen.

Tisztázzátok ti is le a dolgokat így senkit nem ér kellemetlen szitu mert az nagyon el tudja rontani a dolgokat.

júl. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az a fura, hogy szájba élvezés mehet 1-es... De a csók meg nem.

Mi a f??


Aztán smaciztok úgy ismét, hogy más ment bele a szájába... Bakker.

aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a csók baromságot én sem értem..Rongyosra dughatják a nőjét de a csók az nem..De telelőheti g.civel a száját..Szerencsére én normális párhoz járok..
aug. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

#8-9 a csók érzelmi töltetű. Márpedig mi nem érzelegni akarunk, hanem élvezni a szex változatosságát. A beszálló csak élő vibrátor (aki közben jól érzi magát), nem pedig "érzelmi" partner akivel szerelmeskedni akarsz. Nálunk ezért nincs csók, sem összebújogatás meg hasonlók. Jön, mindenki jól érzi magát, majd távozik - a szexhez meg nem kell csók ebben a "műfajban", de kinek-kinek kedve szerint.

Nem egyből csókolózol a pároddal utána, ahogy sima orál után sem.

aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!