Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párcserében tapasztalt párok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párcserében tapasztalt párok milyen szabályokban állapodtatok meg?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi akik két pár, négyesben voltak együtt.

Egymás feleségeivel való szexel kapcsolatban milyen szabályokat beszéltetek, álapodtatok meg? Szex popsiba? Gumival, vagy guminélkül? A másik feleség pincijába szex és élvezés gumi nélkül, illetve a szájába élvezés?

Szóval minden érdekelne minket ami ezze kapcsolatos.

A hasznos, értelmes és építő jellegű hozzászólásokat várjuk, és nagyon szépen köszönjük.



#swinger #Feleség csere #Pár cserés szex #Feleség cserés szex
júl. 26. 16:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Na ezérz nem lesz normális partneretek..En rendszeresen járok egy párhoz..Szinte barátok vagyunk,de sosem tekintettek egy eszköznek..
aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
#11 hát pedig eddig bőven akadt :) S semmi gond nincs ha egy pasinak csók kell közben, meg érzelegni, bújni akar. Egészségére, csak éppen nem őket keressük. Neki is megvan a lehetősége, hogy keressen olyan párt, ahol ez belefér, nálunk nem. Megjegyzem, aki ezen háborog azt duplán nem keressük (aki járatos a többesek világában az tudja miért).
aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
43%
Én is járok párokhoz, de olyan párral még nem voltam ahol a szájába élvezhettem de nem csókolhattam.Tényleg furák vagytok..
aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
#13 nem vagyunk furák, csak nem vagyunk egyformák. A párok egy részénél belefér, másoknál meg nem. A szabályok, elképzeléseknek egyeznie kell, hogy "legyen valami". Ha eltérés van közte akkor nincs "match", akkor majd jön más akivel meg van.
aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Bocs de a többiek írják jól.Ti vagytok furák.Nőként sosem mentem olyan párhoz ahol a csóktól féltek,és a 3.személy egy póteszköz volt.
aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem enged meg neki olyat, amit nekem sem (szájbaélvezés), illetve a popsija az csak az én kiváltságom marad.


Részemről pedig: nem élvezek a másik nőbe.

aug. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült eljutni a párcseréig?
szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan nővel is voltam 1/1 akik a csókot túl bensőségesnek érezték, de a többi dolog mehetett.
szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sikerült a pátcsere. Agusztus 20 előtti hosszúhétvégét töltöttünk négyesben csodálatos 2 napot. 18 reggeltől 19 estig. Nagyszerűen sikerült minden. A mindent szabad, de semmit sem kötelező szabályt állítottuk fel. Csók ok, szájba, punciba élvezés ok. A gumi használatot a nők kizárták. Azóta újabb két csodálatos estét, éjszakát töltöttünk eggyütt. Legutóbb a nök egymást is "megkostolták", csókolóztak, és cici, punci simogatás volt. Az extra, vagy extrémebb dolgok még váratnak magukra, szép lassan a két nő tempójában haladgatunk. Időnk van nem kapkodun. De így csodálatos minden is.

Köszönjük az ideáigi, és továbbra is várjuk a hasznos, értelmes és építő jellegű hozzászólásokat mindenkinek.

szept. 13. 05:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!