Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ehhez a helyzethez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
Batáti összejövetel két házaspárpár között, és ott csak úgy spontán az egyik pár részéről felvetődik, hogy mi lenne ha párt cserélnétek? Meglepődnétek, megszakítanátok a barátságot, vagy belemennétek ebbe? Megjegyzem, előtte semmi jel nem utalt, hogy a párosnak ez a vágya.

szept. 9. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ milyen a kapcsolat, de ez egy elég nagy törés lenne. Ha részegen hülyék az más kérdés. Viszont nem mennék bele ilyen hülyeségbe.
szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Miért csak ez a két opció van? Nem mennék bele,de emiatt nem szakadna meg a barátság.
szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pártól és helyzettől függ...

Sőt a páromtól is függ.

Én bizonyos párokkal el tudnám képzelni, konkrétan kettő ilyen " barátunk" van (én vagyok a férfi).

szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ez már nem rendkívüli.
szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglepődnék. Nem mennék bele. Nem szakadna meg azonnal a barátság de többé nem lenne ugyanaz mint volt.
szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Igazából ez csak egy kérdés, attól még hogy rákérdeznek nem változik semmi.

Talán még bóknak is venném mert ezek szerint vonzónak találnak minket külsőleg is.

Sok mindent nem befolyásolna, azonnal szinte biztos hogy nem mennénk bele, át kellene beszélni párommal közösen nyugodtan és higgadtan.

Csináltunk már mi is sok dolgot, szóval nagyon meglepő sem lenne.

Bár függ attól is hogy kik kérdezik.

szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire közeli a barátság, ha nem anynira akkor nekem nem lenne kizáró ok. Meg attól, hogy tetszik-e az adott páros. Nekünk az ismerettségi körünkben nincsen olyan aki tetszene és szeretnék velük szexelni, szóval nem. (29N)
szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!