Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lányok hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok hogyan reagálnátok,ha egy szimpatikus pasi felajánlaná hogy bármikor kinyalna orgazmusig és nem várna viszonzást?

Figyelt kérdés

aug. 11. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Férfiak tippelhetnek? 😁
aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Pofánverném.
aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Nagyban függ attól hogy milyen kapcsolatban vagyok az illetővel. Frissen megismert személynél vagy ismerős/barát esetében akivel felületes az ismerettség elküldeném melegebb éghajlatra, ha a semmiből előállna ezzel, szimpátiától független 🙃

De ha tegyük fel már ismerkedek vele, randizgatunk vagy bármi egyéb, és a kapcsolat olyan vizekre evezik hogy már mindketten nyíltan beszélünk szexuális dolgokról probléma nélkül akkor elfogadnám persze, és belemennék.

aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
#3 szép szál nő vagy, ha egy barátot is elküldenél melegebb éghajlatra.
aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Miért, hogy kellene reagálnom? Szerintem a legtöbb ember hasonlóan tenne, és/vagy megszakítaná a barátságot.
aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha még jól is nézz ki a pasi, elfogadnám, ha tényleg csak ezt akarna
aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindamellett, hogy szerintem a fejem hirtelen mutálódott paradicsomra hasonlítana, tisztelettel elutasítanám... magamat ismerve hebegve-habogva. 🤦‍♀️
aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 csak az reagàl így, aki nem ismeri a barátságok értékét/mélységét vagy aki borzalmasan frusztrált. Utóbbin lehet segíteni
aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Felejtsd el, esélytelen.

A nők olyan kifinomult érzéki lények hogy nem csinálnak ilyen alantas dolgot.

Kivéve ha egy fullos pasi ajánlja fel

aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zerge.999 ***** válasza:
6.os én tényleg csak azt akarnám! ..privi?
aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!