Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy viselnétek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viselnétek el azt és, hogy reagálnátok le ha a pasi az aktus után azt mondaná?: Drágám, volt már jobb is!

Figyelt kérdés
jan. 23. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt mondanám: Nekem is volt már jobb orgazmusom a semminél!

26n

jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha szükségesnek tartaná ezt közölni, akkor én is megmondanám őszintén, hogy nekem is volt már jobb mással. De semmi gond, nyilván nem lehet minden szex életem legjobb szexe.
jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Volt már keményebb is.
jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha ilyet mondana akkor egy paraszt és nem jutnánk el az aktusig.😄

De ha fantáziálunk és történne ilyen,tökéletes az 1-es válasza a kérdésedre.

29/N

jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Nevetnék és mondanám hogy akkor ne erőltessük. Vagy lehet megkérdezném mivel nem volt megelégedve.
jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, de ha ezt kapnám nem megsértődnék hanem megkérdezném hogy mi volt rossz
jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#6-os írja jól. normál esetben ha a másiknak valami nem volt jó a szex, akkor nem visszavágsz óvodás módra, hanem megkérdezed, hogy miért nem volt jó.
jan. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


#2 vagyok, én nem visszavágásként mondanám, amit leírtam. Simán csak őszinte lennék, ahogy ő is az volt.


Ettől függetlenül, ha szeretek valakit, és nekem valamiért nem az igazi lenne egy alkalom, akkor biztos nem úgy kommunikálnék erről egy férfival, hogy:


"Drágám, volt már jobb is!"

jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Az mondanám: Miért? Vol aktus is? Nem vettem észre semmit sem az elmúlt két percben.
jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"#2 vagyok, én nem visszavágásként mondanám, amit leírtam. Simán csak őszinte lennék, ahogy ő is az volt."

mert törvényszerű, hogy ha az egyik fél nem élvezte a menetet, akkor biztos a másik fél sem?

jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!