Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mit reagálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit reagálnátok ha felizgat egy nő, majd a szex elkezdése után azt mondja, mégse akarja?

Figyelt kérdés
Először szexeltek egymással. Mindketten józanok vagytok, akartátok, el is kezdtétek az aktust, és pár perc után leállít. Hogy mégse akarja. Mellébeszél, nem indokolja meg. A férfi részéről semmilyen változás, lankadás nem történik. Mit tennétek? Hogyan változna a viselkedésetek párkapcsolatban, azonos tényezőknél? A kérdésem főként férfiakhoz szól, de nők is írhatnak.

2022. szept. 25. 02:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Csalódott lennék, de elfogadnám (sőt valahol örülnék is, hogy ki tud annyira állni magáért, hogy leállítson - sz*r érzés, amikor utólag tudod meg, hogy a másiknak nem is esett jól a menet, csak valahogy elviselte) Első tippem az lenne, hogy valamiért még nem áll készen, de egyébként később is előfordul, hogy a másiknak valamiért mégsem esik jól a szex.

Jobban zavarna a mellébeszélés, de azt is el kell ismerni, hogy nem mindenkinek könnyű a szexszel kapcsolatos problémákról beszélni.

2022. szept. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Ha egy nő nem állna készen, aktus előtt is sejthetné. Amikor elkezdődik és benne vagytok, nem tűnik normálisnak leállítani a férfit hacsak valami nem jön közbe.
2022. szept. 25. 02:24
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

"Ha egy nő nem állna készen, aktus előtt is sejthetné."

Igen, többnyire sejthetné, de lehet, hogy valami nagyon más szex közben, mint ahogy előtte képzelte, ez van, az ember egy bonyolult idegrendszerű faj.

"Amikor elkezdődik és benne vagytok, nem tűnik normálisnak leállítani a férfit hacsak valami nem jön közbe."

De, teljesen normális leállítani a másikat, ha valami nem esik jól, ez az alapvető szexuális kultúra része (ennek persze nem kell azt jelentenie, hogy a másik fogja magát és elsétál, pl. felajánlhatja, hogy befejezzük másképp).

2022. szept. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rá valamilyen ésszerű oka, legfeljebb nem akar rólla beszélni, szégyenli, cikinek tartja. A többség, még egy rossz szexet is bevállalna egyszer, utoljára, mintsem hogy leállítsa menet közben. Szóval valoszinűleg volt rá komoly oka.
2022. szept. 25. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 A kérdésben a másik fél (nő) pont hogy fogja magát és hazamegy. Vagy ha a nőnél vannak, elküldi a férfit hogy mégse akarja.
2022. szept. 25. 02:39
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Párkapcsolatban meg akarnám érteni a miérteket, mi nyomasztja, milyen gátlás, blokk dolgozik benne, mitől ment el hirtelen a kedve.

Nem párkapcsolatban meg morci lennék, de nem rendeznék jelenetet (egy Férfi emelt fővel tudomásul veszi a nemet mindegy melyik "fázisban" történik), sóhajtanék de egy udvarias mosollyal elfogadnám. Viszont nem keresném többet az adott lányt, mennék tovább, ő is menjen tovább a maga útján.

2022. szept. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Teqiero85 ***** válasza:
100%

Legyél türelmes.Sok minden befolyásolhatta a nő döntését.

Legközelebb talán neki is jobb lesz talán hangulat,blokk,félelem volt benne.

2022. szept. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Noren1989 ***** válasza:
100%

Én ilyenkor àltalában elmegyek.


Úgy értem, tàvozom 🤫

2022. szept. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Hànyszor átéltem már ezt a szitut!

Mikor ott az előjáték közbe szembesülnek a farkam méretével ,sokak meghàtráltak !

Volt akit sikerült megnyugtatnom,hogy óvatos és figyelmes leszek, de qva gáz,hogy azzal kellett foglalkoznom közbe!

Na és itt lehet irigykedni aki nagy faszról áhítozik!

Gondolkodás nélkül cserélném -5centivel kisebbre, noha tartós kapcsolatban élek ahol mondjuk úgy, hogy megszokta a párom...

2022. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9es vagyok újra


Többször volt mikor "mégsem",hogy magamra kaptam a nadrágom és leléptem

2022. szept. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!