Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hogyan reagálnátok rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogyan reagálnátok rá, ha a szex előtt derülne ki a partnerekről hogy full szőrös de mindenhol. Folytatnátok a szexet?

Figyelt kérdés
Esetleg hasonló élmény?

2022. júl. 18. 12:03
A kérdező szavazást indított:
Nem feküdnék le vele.
Folyatanám a szexet. Még lehet hogy jobb is lesz vele mint mással.
28 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Na most ez a full szőrős mit takar? Több centis dzsungelt vagy megigazított szőrzetet?


Mert amúgy egy normális szőrzet kicsit sem zavaró. Én is szeretem magamon hagyni. De ha ilyen igénytelen szőrős az oràlt biztosan nem csinálnám, de magát a szexet folytatnám.

2022. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Vége lenne. Engem lelomboz a bozót.

Esztétikailag sem jön be, de ami fontosabb, én nagyon szeretem szájjal kényeztetni a pasit, és ha szőrös, elvenné a kedvem.

2022. júl. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem lenne oral.
2022. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem, nekem nem jön be a sok szőr. Sehol. A farkán, golyóin meg pláne.
2022. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem vagyok jeti aki a háta közepéig szőrös, de természetes a fazonom. Eddig egyetlen partneremet sem zavarta, max. megjegyzést tettek hogy a fazont, csupaszt jobban szeretik de ennyi. Ha már olyan fokú a vágy, szimpátia, bizalom akkor nem fognak visszatáncolni.
2022. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Szóba se jöhet. Ha nem csupasz, legalább lent, meg ha kikandikál a hónaljkutya, akkor tuti nem lesz se szex se semmi.
2022. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha átlagosan szőrös akkor folytatnám. Ha vastag, sok és hosszú akkor valószinűleg nem tartanám vonzónak és nem.

24N

2022. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
"full szőrös de mindenhol" Kétségbeesnék, hogy az állatkertböl megszökött gorilla éppen engem talált meg. MENEKÜLÉS!!!!!
2022. júl. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Meghagyom a farkasembereket a vámpírcsajoknak.
2022. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8-as. És ha a gorilla 6-szor kielégítene aktusonként?
2022. júl. 18. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!