Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok arra, ha aktus előtt a fületekbe súgva meg kérdezné a párotok, hogy "hogy szeretnéd"?

Figyelt kérdés

Senki nem tud értelmes választ adni arra, hogy mit kellene tegyek ahoz az ágyban, hogy azt mondják a csajok, hogy "na ez igen, ő tud az ágyban"...

Mivel mindenki azt állítja, hogy minden nő más, és minden nőnek más jön be, így nem tudunk általánosítani...

Persze ezt megértem, és igazuk is van... viszont kicsit rizikós meg kérdeznem a csajtol, hogy hogyan szereti még találkozásokkor... mert hát van mikor csak átjön egy csaj filmezünk, és film közben rám mászik... de kicsit mondhatni vissza húzódó vagyok, mivel minden nő azzal jön, hogy nem akar szexelni... csak filmezés, de végül csak rám másznak, és még ha épp csókolózunk is, akkor sem tudom biztosra, hogy most akar e valamit vagy most mivan, mert megszállottan mondogatta, hogy nem akar semmit...

Na mindegy a témára vissza térve, arra gondoltam, hogy az ilyen helyzetekben, mikor spontán jön a dolog, akkor mi lenne ha fülébe súgva megkérdezném tőle azt, hogy "hogy szeretnéd csinálni?"

Vagy hogy "fokozatosan, vagy durván szeretnéd?"

Hogy tudjam, hogyan szereti a szexet, és a kezembe tudjam venni az irányítást...


Megkaptam egyszer, hogy szar vagyok az ágyban, a csaj volt felül, és ő irányított... szintén egy spontán szex...

És igazából ez a leszólás miatt kezdtem el megszállottan kitalálni, hogy mégis hogyan legyek tényleg nagyon jó az ágyban.


2021. okt. 19. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:

Úgyértem, hogy ha spontán jön a dolog, akkor nem tudtunk elötte erről kommunikálni.

És ha már biztosra tudom, hogy akarja, akkor az aktus előtt megkérdezném.

2021. okt. 19. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát kérdezd meg és a válasz szerint cselekedj.
2021. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok, amikre egyszerűen rá kell érezni, ez az ösztön hiányzik sok férfiból. Mindnent lépésről lépésre ne kelljen lediktálni. Én se úgy szoktam lovagolni, hogy közben valami ritmust dúdolok. Nézem a párom, és látom a reakcióit, közben csinálom spontán ami jól esik. Orálra is igaz, meg mindenre, ahol én irányítok, vagy ahol inkább a párom, ott sem csak fekszem, hanem én is bele mozgok. Egyszerűen átadom magam az egésznek, és önfeledten szexelünk, mert működik a kémia. Ha felmentek valahova "filmezni" az több, mint egyértelmű célzás. Az első benyomás sokat számít, ha nem nem megy szavak nélkül, az gáz. Ha valaki randi közbe ezzel jönne, nem tudnám komolyan venni, bizonytalanságra, és gyenge teljesítményre utal. Én az első pár alkalom után szoktam szóban átbeszélni ha mondjuk valamit ki szeretnék próbálni, valamit nem szeretnék, vagy ilyesmi.
2021. okt. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes szex előtt beszélni erről a témáról és akkor tudod, de ha valahogy mégsem sikerül erről beszélni, akkor érdemes egy ilyan átlagos, normális szexet összehozni, aztán majd utána megkérdezed hogy amúgy hogy szereted stb.
2021. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne gondold tul.Adj neki,had recsegjen!Legyel minél termeszetesebb.Menet közben lehet kérdezni is.

Mar ,ha erzed,hogy annyira felszabadultatok.

Ami eleg ritka szokott lenni elsőre.

De ez nem baj.

Töbszőri alkalom után mar nem lesz gond egyik részről sem.

2021. okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!