Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogy reagálnátok, ha a felállítanátok a pasi farkát és nem lenne nagyobb, mint 1 marok + kupak? Jöhet kor is.

Figyelt kérdés
szept. 9. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Rá se finganék
szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ráfinganék.
szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
A talpammal játszanék vele.
szept. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Már előtte is látod, hogy mekkora lesz a végeredmény(telenség). Ha túl kicsi azzal dugni nem lehet, orál és viszlát.
szept. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na es az a marok vajon hányas kesztyűt hord,mert nagyon nem mindegy mekkora is az a kéz 😉😅
szept. 10. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Csalódást keltő. Ha már ott a lehetőség adnék neki esélyt de felesleges. 33N
szept. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,én 176 centis seác vagyok, a markom 8 cm. Most egy ilyen átlagos 170 cm alatti lánynak a marka szetintem olyan 6-7 cm. Ha már van a farka valakinek 14 cm, abból a makk 4 cm kb szóval már akkor nem csak egy makk lesz. Kb 10-11 cm pénisz az amire ha egy átlag csak ráfog akkor csak makk marad.
szept. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányoknak kicsi a kezük. Én 173 vagyok, csajom 170 cm szóval nem alacsony lányban, és még az enyémhez képest is sokkal kisebb a keze.
szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!