Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis formás de egyben izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis formás de egyben izmos popsis csajok mennyire bírják a popsiszexet nagyobb mérettel?

Figyelt kérdés

Nagyon kis bomba popsija van a csajszinak viszont popsiszex még nem volt eddig vele,részben a méretem miatt is ami jóval átlag feletti hosszra és vastag is.

Szeretnénk megpróbálni csak nem tudom mennyire fogja bírni szegény.

Milyen előkészületek kellenek hozzá?Nem lesz ciki ha pillanatok alatt a csúcsra jutok tőle?Vagy érdemes ha előtte könnyít majd rajtam?


szept. 9. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Bírják hidd el
szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Én ilyen lány vagyok és nem szeretem az anált. Totál egyénfüggő.
szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van és én szeretem de nem ettől függ mindenkinek más a befogadó készsége
szept. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a csajtól függ, mindegy mekkora a popója.
szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is izmos, de kicsi popsim van

Igazából én bírom volt egy pali akinek 19cm volt és elég vastag miután kitágultam bírtam és nem volt semmi gond

Ez attól függ hogy mennyire lazul ez a lány 24l

szept. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!