Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik szerint kifejezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szerint kifejezetten a nagyobb méretű pénisz a jó; ki se próbálnátok kisebbel?

Figyelt kérdés
szept. 9. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy értelmes pasi sem úgy ismerkedik, hogy szia béby 20 centi van a nadrágba.

Mire meg ágyig jutni a normális csajok úgysem tesznek ki a méret miatt.

Akit meg igen sajnos olyant is választott...

szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, hogy sex előtt van szó a méretről. Ott helyben derül ki, hogy milyen. De ha már odáig eljutunk, nem hátrálok vissza bármilyen is a faxa 🤷‍♀️
szept. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Most már nem.
szept. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Sokáig csak ilyen 12-15 közötti méretekkel voltam. Aztán jött a mostani pasim, akinek 19 centis és vastag. Soha többé nem akarok még 15 centist sem.
szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
#4 Erre szokták azt mondani, hogy aki kipróbálja a nagyot, az soha többé nem akar átlagosat sem. Nagyfarkú férfiként ezt alá tudom támasztani. :D
szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

4#-5# látod, én pont fordítva vagyok.

Eleinte volt két olyan kapcsolatom , ahol mindkettőnek nagy volt. Kb 18-19 cm. Szenvedtem vele eleget, sokszor a behatolás is percekig tartott, a szex meg fájdalmas volt, sőt gyakran másnap méginkább.

Utána jött egy kisebb mérettel rendelkező férfi, az tényleg kicsi volt, kb 10 cm. Az tényleg nem volt elég, alig éreztem.

A mostani páromé 15/4,5 cm, konkrétan lemértük poénból, és lám tökéletes a szex, soha nem kellene 19-20 cm.

szept. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ha valaki tudja használni és nem méhszájszakít, akkor ez a nagy farok ilyen nice to have egy jó személyiség mellé. Jól mutat, férfias, tud lenni egy minimális szadisága, ha épp az kell (MINIMÁLIS!)

Amúgy nem ez a prioritás.

szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!