Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ideje kifejezetten szerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje kifejezetten szeretek beszélni a párommal a menstruációmról, hogy mikor görcsölök, cserélek tampont, stb. Szeretem, ha simizi az alhasamat. Más is van így vele vagy csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
aug. 14. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Én a kezdetektől fogva megosztom vele, hogy mi a helyzet, már csak azért is mert szeretek panaszkodni. De egyébként meg jó, ha tudja, olyan programot tervezünk, meg ilyenek.


(Ha görcsölök nem viselem el, ha hozzáérnek a hasamhoz, pedig aranyos gesztusnak tartom.)

aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fiúként mondom, hogy örülök neki ha elmondja a hölgy, csak ne lenne olyankor az a " hiszti ,"

bocsi 😁

aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Esetleg meg is mutatod neki a használtat csere után...


kamugyanú

aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Azt minek kell mondani, hogy mikor cserélsz tampont? Azt se közöljük senkivel, hogy most töröltük ki a s--günket.


Az, hogy most rosszul érted magad, most csak pihenni akarsz, meg simogatást, persze, azt jó mondani és törődést kapni... de a tamponcseréhez nem tud semmit hozzátenni a drága...

aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Ebben nincs igazad. Még nagyon "kezdö" koromban volt egy 6 évvel idösebb barátnöm. A szexben töle tanultam a legtöbbet. A menstruáciot is nála láttam elöször. Addig füztem mig megengedte, hogy a betétjét vagy tamponját én cseréljem. Ettöl teljesen bezsongtam és belecsokoltam (ha csak tehettem) a puncijába. (Voltak még ezzel kapcsolatos élményeim vele, de nem ezt akarom most mondani.) Hanem a késöbbi kapcsolataimban, kalandjaimban (talán valamiért látszott rajtam, hogy nem undorodok ezektöl a dolgoktol), elég sok (kb. 5) lánnyal alakultak ugy a dolgok, hogy igényelték olyankor is a nyalást. Én meg nagyon élveztem. Sajnos a mostani párom nem engedi ezt:-( én pedig nagyon hiányolom, mert szerintem nagyon jo, izgato.)
aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ettől nekem fél hat lenne, ha érted, mire gondolok... Nem tartozik egy férfire ez.
aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
5: szerintem meg undorító, nem higénikus, és nem kell még a tampocseréhez is pasi, hogy még ebből is szexualitást csináljon, amikor csak ürül a méhnyálkahártya, amitől a nők többsége görcsöl, pihenne, te meg még abból is csak magadra tudsz gondolni.... inkább foglalkozz azzal, hogy a párod akkor épp pihenni akar, nem a szexuális hülyeségeiddel foglalkozni.
aug. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Akkor te nem találkoztál olyan növel aki olyankor a legkivánosabb, leginkább igényli a szexet. Pedig elég sok ilyen van. Nem magamra gondolás hanem éppen a kivánságok teljesitése. (Attol, hogy te nem találkoztál ilyennel azért még nem kell mindenttudo hülyének lenni!)
aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!