Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak akiknek kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akiknek kifejezetten az idősebbek jönnek be?

Figyelt kérdés

Akiknek kifejezetten mondjuk a 40-50-es nők a zsánere az hogy éli meg ezt a dolgot? Kapcsolatba is kezdenétek, vagy csak szex? Esetleg inkább úgy vagytok vele, hogy saját korosztály és majd kivárod míg abba a korba lép a párod?

Szívesen olvasnék ilyen jellegű gondolatokat, tapasztalatokat.



26F



júl. 5. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Soha nem fordult meg a fejemben hogy idős nővel kezdjek. Csak a 18 körüli kislányok jöhetnek szóba nálam. Imádom őket. 30/F
júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Én is csak tinikkel kezdek 62F.
júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Én megkívánom őket de csak rövidebb időre. Egy 52 éves nővel volt is szex kapcsolatom, de végül én vetettem neki véget.

De pont ma találkoztam egy másik nővel aki 60 éves és ő is fel izgatott.

29f

júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Engem nagyon izgatnak, Józsi 76 .
júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen van. Ettől még a pasik többsége csak azért dug idősebb nőkkel IS mert izgatja, de kapcsolatot nem akar tőlük. Kevés olyan pasi van akinek minden téren a "milf" jön be, de ettől még létezik.
júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
28 éves férfi vagyok, a párom 42 éves
júl. 6. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

Úgy gondolom, hogy két dolog miatt nyomulhat valaki kifejezetten az idősebb nőkre:

- anyakomplexusa van

- sokszor elutasították már a saját korosztályában, és valamiért azt hiszi, hogy egy magára maradt vagy elhanyagolt idősebb nő könnyebben kapható lehet

júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Bár találkoznék ilyen srácokkal

Negyvenes nő vagyok 😉

júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
17 vagyok és tetszenek a fiatal lányok is, de az idősebb nőkre nagyon gyakran szoktam fantáziálni. Mondjuk túl szégyellős vagyok, hogy bármelyiknél kezdeményezni merjek. 17F
júl. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Imádom a szexi 40-es, 50-es, (sőt több is lehet) anyukákat és nem szégyellem, anyakomplexusom van.
júl. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!